Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela”

Izrael najpierw napadł słownie i propagandowo na Polskę – potem rozstrzelał pokojowe wystąpienia Palestyńczyków, a ostatnio zaatakował rakietami sojusz syryjsko-irańsko-rosyjski. Zaraz, jak to szło - wrogowie naszego wroga to nasi...?

Ten sam wróg

Trwające od lat 80-tych naciski międzynarodowych środowisk żydowskich zmierzających do uzyskania od Polski dziesiątków miliardów dolarów haraczu, a także pozyskujących nieprawnie warte kolejne miliony majątki w naszym kraju – powinny już dawno kazać nam szukać efektywnych sojuszników także wśród tych, którzy z podobną agresją walczą czynnie, także z bronią w ręku. Ostatnie 3 miesiące, kiedy presja na Polskę realizowana jest m.in. za pośrednictwem władz państwowych „Izraela” - musi w końcu uzmysłowić Polakom, że twór ten jest tylko kolejnym niebezpiecznym narzędziem w rękach tych samych grup i kręgów, zainteresowanych jak najdalej posuniętą eksploatacją Polski. Nie da się obronić przed Światowym Kongresem Żydów, walczyć z kłamstwami różnych „lig (anty)deformacyjnych” i jednocześnie podtrzymywać „przyjaźń” i „strategiczne partnerstwo” z okupacyjnym tworem syjonistycznym w Palestynie. Jeśli wiemy, że Icek nas okradnie, a Mosiek naleje do mleka – to nie wierzmy u licha, że akurat Srul będzie naszym fajnym kumplem, tylko tak trochę nas poobraża i trochę oskubie, żeby dobrze wypaść przed swoimi!

Zwłaszcza, że przecież powszechny jest w Polsce strach przed zagrożeniem islamskim, imigranckim, terrorystycznym Zrozummy więc i to, że Izrael” nikogo przed tymi niebezpieczeństwami bynajmniej nie chroni. On je produkuje.

Ruchy przyjaciół syjonizmu

"Izrael" i jego zaplecze ponieśli duże nakłady - finansowe, polityczne i propagandowe, by tzw. "antysemityzm", czyli zdrowy odruch obronny narodów dotkniętych roszczeniami syjonistów - zastąpić indukowanym "antyislamizmem".

Proces ten rozpoczął się infiltracją, urabianiem a nawet zakładaniem grup i organizacji deklaratywnie patriotycznych i narodowych, którym w toku uzależniania podsuwano jeden detal - obowiązek niezmiennego głoszenia poparcia dla Izraela, jako "wymogu nowoczesnego ruchu narodowego", "dziejowej konieczności", "dziedzictwa X. który też coś 70 lat temu napisał życzliwie o syjonizmie" itd.

Mając tak przygotowane zaplecze - można było przejść do kolejnego etapu, czyli umasowienia nowych lęków. Mechanizm był jeszcze prostszy, wynikał bowiem wprost z innych działań syjonistow, sprowadzając do destabilizowania i niszczenia kolejnych państw muzułmańskich tak, by ich mieszkańcy masowo uciekali do Europy. Zadanie to realizowała bezpośrednio polityka "Izraela" oraz syjonistyczne wpływy w USA, UK i Francji.

W efekcie pomysł "islamofobii" trafił na podatny grunt i znalazł nawet realne podstawy, dzięki czemu SPRAWCA islamskiego zagrożenia - tzw. państwo syjonistyczne, mogło wystąpić jako "sojusznik i obrońca Europy".

No, a potem to już naprawdę wystarczyło kilka bezsensownych poza tym zamachów...

Prawdziwe skutki syjonizmu

Czasem z uważającej się za prawą stronę internetu słyszę głosy dowodzące, że ich posiadacze sądzą, że mamy rok najdalej 1938. Tzn. np., że można sobie zgadywać i wyobrażać jakby to było fajnie, gdyby Żydzi nie byli takimi sobie o, zwykłymi Żydami, jakich widać na każdej polskiej ulicy – tylko mieszkali sobie we własnym państwie, najlepiej gdzieś daleko od nas i zajmowali się własnymi, zupełnie państwowymi sprawami.

Niestety, jest rok 2018. Państwo żydowskie istnieje już 70 lat i przez ten czas udowodniło, że bodaj ani jedno optymistyczne założenie wiązane z syjonizmem się nie sprawdziło. Fakt, nie widać już chałaciarzy i zjedzenie dobrego gęsiego pipka graniczy z cudem. Poza tym jednak Żydzi nie przestali interesować się sprawami całego świata i każdego z ciekawych dla nich państw z osobna, z poczesnym w tym menu miejscem Polski. W dalszym ciągu ingerują w politykę wewnętrzną, wpływają na podejmowanie decyzji, prowadzą politykę globalną jak bodaj żadna inna nacja – a cała różnica sprowadza się do tego, że teraz:

- z jednej strony jednym z priorytetów tej polityki są także PAŃSTWOWE interesy „Izraela”, jego finansowanie, uzbrojenie, zdobycze terytorialne, system polityczny, dążenie do hegemonii subregionalnej itd. co skutecznie destabilizuje sytuację na całym świecie, jest katalizatorem wojen i stymulowanych przez nie zagrożeń terrorystycznych czy imigranckich

- a z drugiej „Izrael” stał się kolejnym instrumentem globalnej polityki żydowskiej, pomocnym w uzyskiwaniu innych jej celów, jak wymuszenia rozbójnicze od Polski, eksploatacja gospodarcza eliminowanych konkurentów bliskowschodnich oraz prowokowanie dochodowych i korzystnych dla światowego systemu spekulacyjnego wojen i konfliktów.

Mówiąc krótko – ani powstanie „państwa Izrael” nie uczyniło z Żydów normalnego narodu, ani Żydzi nie chcą bądź nie umieją założyć normalnego państwa.

Nasi prawdziwi sojusznicy

Eksperyment z punktu widzenia innych nacji nie tylko się nie udał, ale wręcz szkodzi. Należy więc dołożyć starań, by został zakończony. Syjonistyczny twór okupacyjny w Palestynie po prostu musi przestać istnieć. Także w polskim interesie. A kto się temu dziełu przysłuży – zasłuży i na polską wdzięczność. I nie bójmy się – oni tu nie wrócą jako uchodźcy, bo tam im ktoś zepsuje ich rasistowskie państewko. Mają swoją Amerykę, swoje City of London, mają setki innych możliwości, z których cały czas korzystają, także żeby upodlić i okraść Polskę. To nic osobistego, zwyczajny geszeft. Najwyższy czas zacząć im ten interes psuć. I potrzebujemy do tego sojuszników. Iran, Syria, Liban, Hezbollah, nawet Hamas, każde palestyńskie dziecko rzucające kamieniem w syjonistycznego żołdaka – wszyscy działają dla nas.

A tymczasem mąż pani Kornhauser ściska skrwawione ręce syjonisty…

oto Konrad Rękas Konrad Rękas

Dziennikarz chełmskiej i lubelskiej prasy regionalnej, doradca rolniczych związków zawodowych - ZZR "Ojczyzna" i OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych. Wiceprezes Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych. Prezes Powiernictwa Kresowego.
Autor Prawicy.net miesiąca stycznia 2013 ...

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4.346155
Ogólna ocena: 4.3 (głosów: 26)

Tematy: 

Dyskusja

oto mapa

I nie bójmy się – oni tu nie

I nie bójmy się – oni tu nie wrócą jako uchodźcy...

Oczywiście że nie. Wrócą jako właściciele "zwróconego" im mienia.

oto mj

Panie Redaktorze... Łolaboga...

Sojusz z Hamasem i Hezbollahem przeciw Izraelowi? :)
Co Pan tu proponuje i do czego nawołuje...
W Polsce o takich rzeczach nawet myśleć głośno nie wolno, a co dopiero pisać, i to nie w liście do przyjaciółki, którego może cenzura - pardon, ''służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa'' - nie przechwycą i nie przeczytają, tylko na publicznym forum...

Gdzie Pan widzi w Polsce choćby jednego polityka, który po dostaniu skrawka jakiejś tam władzy, miałby cojones na tyle, żeby z Izraelem podjąć w miarę równorzędną grę..?
I jak długo byłby on na tym stanowisku?

Przykro mi, że znowu ''narzekam'', ale to naprawdę nie dlatego że takie są ''żelazne reguły'' internetu, tylko to co Pan tu proponuje jest moim zdaniem kompletną political fiction w aktualnych i pewnie jeszcze długo, długo przyszłych realiach.
Osobiście jak najbardziej uważam że państwo w Palestynie powinno w końcu dostać od kogoś po łapkach za całokształt swej działalności - niekoniecznie tylko za próbę przeprowadzenia na Polsce rozboju na prostej drodze - ale kto to może zrobić... Hamas i Hezbollah? Na pewno nie w sojuszu z Polską.

oto Robercik

Gdzie Pan widzi w Polsce

Gdzie Pan widzi w Polsce choćby jednego polityka, który po dostaniu skrawka jakiejś tam władzy, miałby cojones na tyle, żeby z Izraelem podjąć w miarę równorzędną grę..?

A choćby poseł Paweł Skutecki rozmawiał z przedstawicielami Hezbollahu. Oczywiscie można takich ludzi ignorować, bojkotować, milczeć, siedzieć cicho. Tylko jak Pan sobie wyobraża długoterminowe korzyści płynące z takiej postawy? Jeśli nie Pan, to Pańscy potomkowie ulegną biologicznej zagładzie. Imperium Izraela to nie Pax Romana z możliwością romanizacji, to talmud. Proszę poczytać jak są w żydowskiej publicystyce przedstawiani Polacy (odrażający mordercy, hieny cmentarne... ), jaki Żydzi mają stosunek do etnicznej tożsamości Europy (wprost artykułowana konieczność ostatecznego rozwiązania kwestii rasy białej). Osoby chore z nienawiści nie powinny sprawować despotycznej władzy nad nienawidzonymi.

oto mj

No to jednego już mamy...

Co prawda nigdy o nim nie słyszałem, nie wiem jaką partię, czy może samego siebie, w Sejmie reprezentuje, no ale jak poseł to poseł... Jakie są jego szanse na zostanie np. premierem? Ja chętnie na niego zagłosuję.
Co do reszty... Pan najwyraźniej bierze mnie tu za jakiegoś miłośnika, adwokata, zażartego zwolennika państwa położonego w Palestynie i tego żeby ''było tak jak jest''.
Nic bardziej mylnego. :)
Ja tylko pragnę się dowiedzieć od pana red. Rękasa, jako Autora który zaczął temat, jakie są w/g niego nasze sposoby i możliwości zastopowania itd., żydowskiego panoszenia się nad nami, już nie mówię nad światem...
Jak na razie dowiedziałem się o możliwości wstąpienia do Hezbollahu, za co w Polsce zainkasowałbym pewnie tak od ''dychy'' w górę, no i wiem co powiedział Hadziuk do Solejuka... To trochę dla mnie mało. Jakiś niedosyt czuję.

oto mj

No dobra... Lanie wyszło z mody. O konkrety Pana Autora

poproszę.
Darujmy sobie banały typu ''trzeba ich powstrzymać''... ''pokonać''... ''zniszczyć''... ''gdzie się da, jak się da i z kim się da''... ''na morzu, lądzie i w powietrzu''... ''weźmy się i zróbmy''... ''trzymajmy się ramy, to się nie pos*amy''... itd., itp.

Jakie Pan Autor widzi REALNE sposoby na zneutralizowanie, pokonanie, zniszczenie - niepotrzebne skreślić - państwa Izrael przez kraik z potencjałem, ''niepodległością'', ''suwerennością'', ''siłą militarną i ekonomiczną'', zdolnościami sojuszniczymi Polski? Poza werbunkiem ochotników do Hezbollahu?

Zaznaczam raz jeszcze - interesują mnie KONKRETY.
To na wypadek gdyby pan nie wiedzieć czemu próbował robić uniki w postaci cytowania mądrości Hadziuka wygłaszanych do Solejuka lub na odwrót, tudzież silił się na ''okołoszydercze riposty'' po uprzednim zacytowaniu dwóch wyrwanych z kontekstu słów, po które to sposoby, jak zauważyłem już dawno, często zdarza się panu sięgać... Nie wiem dlaczego. Bo przecież chyba nie z braku merytorycznych argumentów..? Byłoby bardzo niegrzecznym z mojej strony o to pana podejrzewać. Może pan tak po prostu lubi... W każdym razie mam nadzieję że nie zmusi mnie pan do współzawodnictwa w TAKIM sposobie prowadzenia dyskusji i nie będziemy musieli zniżyć się do poziomu facebookowej pyskówki. No ale tak się gra, jak przeciwnik pozwala...

Czekam z niecierpliwością na KONKRETNE sposoby pokonania Izraela przez Polskę.
Jednocześnie informuję, że moja ewentualna odpowiedź może być opóźniona, gdyż poza siedzeniem na prawica.net mam jeszcze parę innych zajęć w życiu.

Zatem do - mam nadzieję - potem.

oto Halina

Nie kupować

Nie kupować produktów z "729" nad kodem kreskowym i innych wg listy krążącej w internecie. Można spróbować ich zagłodzić. wiem, że mało realne, ale robię to bo nikt mi nie zabroni.

oto KubaG

W USA bojkotowanie

W USA bojkotowanie izraelskich produktów już jest karane...

oto mj

Racja

Ale od wstania i miotania się bez ładu i składu we wszystkich kierunkach, rozrabiania jak królik w kapuście, machania i wygrażania motyką w kierunku Słońca, też się niewiele zmieni.
Zmęczy się tylko człowiek, a i... posadzić z powrotem na d*pie mogą. I to na dłużej. :)

oto mj

I vice versa

Również byłoby szkoda...

oto Jasio

Dobre, Uśmiałem się

Dobre, Uśmiałem się
Ale zaraz, czy takie miotanie się to nie odwieczna polska głupota? Czy robota nie trzeba się zająć? Może Polacy nie chcą już biegać z butelkami?

oto ~~~J

Z tym "nieodżałowanym"...

... to pan chyba nieco przesadził. Pan Bogdan Kalus to jeszcze stosunkowo młody aktor.

oto chłop jag

Dlaczego należy doprowadzić

Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela”

Autor raczy wygrażać samemu Belzebubowi - czym wprowadza go w dobry humor - tołażysze.
No dobrze - zgoda z Autorem - jednak Izrael mogą zlikwidować tylko pupile szatana w celu nadania The Holocaust Industry - nowego szwunga - tołazysze.
Wniosek?
Jezus Chrystus pokazał drogę ludziom stworzonym przez Boga, którą maja podążać będąc na Ziemi - i okazało się, że wszystko poszło na marne - tołażysze.
Na Ziemi mamy ludzi stworzonych przez Boga i pupili szatana - których ojcem jest Szatan. Ludzie z kolei tak się zachowują na Ziemi jakby byli na niej sami - tołażysze.
Na koniec - "po owocach ich poznacie" a to znaczy tylko tyle, że Jezus Chrystus dał nawigację ludziom na Ziemi - co nie znaczy, że będzie ich prowadzał za rączkę jak prowadza się małe dzieci. Człowiek albo będzie człowiekiem na Ziemi - korzystając z w/w nawigacji (Bóg wtedy też pomoże) albo będzie tylko szatańskimi odchodami - tołażysze.

oto Robercik

1. Trochę logiki: jeśli

1. Trochę logiki: jeśli Polska odrzuci status żydowskiej kolonii, to nie będzie można ewakuować izraelskich Żydów do Polin. Odwrotnie: jeśli Polska stanie się "umiłowanym sojusznikiem", to powstanie dobry grunt pod budowę Polin.

2. I tak poza Izraelem żyje więcej Żydów niż w Izraelu. Równie dobrze może Pan postulować aby cały świat był dla Żydów rajem, bo inaczej wrócą do Polski.

3. Żydzi mają decydujący wpływ polityczny w krajach gdzie stanowią 1-2% populacji, np. w Szwecji jest ich oficjalnie tylko 15 tysięcy a narzucili temu państwu antyszwedzką ideologię.

4. Izrael to miejsce dokąd talmudyści mogą wycofywać się w razie powstania gojów w jakimś państwie.
W Izraelu z definicji nie działają służby innych państw, podsłuchy NSA itd.
Izrael ma opcję Samsona.
Izrael sprzyja procesom powstrzymywania asymilacji Żydów za granicą.

5. Polin (postulowany przez Michnika Ukropol) powstanie niezależnie od Izraela. Nadchodzi moment w którym powstaną globalne osiedla żydowskie na wzór osiedli na Zachodnim Brzegu. W Patagonii na przykład aktywnie działają żydowscy biznesmeni i ćwiczy izraelska armia. W USA mieszka tylu Żydów co w Izraelu. W Rosji Żydzi mają region autonomiczny. We Francji mieszka 450tys Żydów...

Pan po prostu zaprezentował znaną kalkę mówiącą aby wspierać Izrael, bo inaczej Izrael upadnie i wtedy przyjadą do nas Żydzi :). Inna kalka (równie nonsensowna) mówi aby wspierać Izrael, bo on stanowi tamę dla islamu. Są to sprytne zabiegi przemycania strategii żydowskiej pod płaszczykiem strategii polskiej albo europejskiej, czasem nawet ubrane w antysemickie (antyżydowskie) piórka. Moim numerem jeden w tej kategorii są plugawe żarty z holokaustu. Niesmaczne szyderstwa, żarty z mydła, "umówiłem się z żydowską dzieczyną, poprosiłem o numer, pokazała przedramię" itd. ale z tych antysemickich żartów wbija się gojowi do głowy: ale jednak ten holokaust był straszny, a Żyd = ofiara prześladowań. Nawet niepałający miłością do Żydów przygłup przeglądający memy na demotywatorach, kwejku i jebzd (zwykle kalki z odpowiendników angielskojezycznych) zaczyna nasiąkać religią holokaustu. Sprytne.
Popadłem w paranoję? Tak się składa, że nie ma w tych miejscach celnych żartów z polityki żydowskiej, okupacji Palestyny, bankierów itd. Jeśli jest żart o żydach, to obozowy.

oto Anna Catherine

Zasluzona w Szwecji

Barbara Lerner Spectre, to stworzenie z geniuszowego plemienia dostalo niedawno medal od krola - ktory sam nie grzeszy duza iloscia czynnych komorek mozgowych - za rozprzestrzenianie zydowskiej kultury; experimentlandet.blogg.se/.../paideias-barbara-spectre-hjalper-vast-...; israelidag.se/paideias-grundare-barbara-spectre-tilldelas-konungens...

Jesli chodzi o ilosc tych "wybrancow" Boga w Szwecji; oficjalne dane sa dobrze zanizone, bo wliczeni sa tylko ci ktorzy otwarcie dzialaja w zydowskich stowarzyszeniach. Wiekszosc z nich ma szwedzkie albo niemieckie nazwiska, oprocz takich "polskich" talentow jak Schwarz, Cwejman, Abramowicz i Zaremba. W oczach Szweda nazwiska takich wplywowych "Szwedow" jak Hirst, Geijer, Rosenberg, Eckhard , Heberlein, Neuman, etc. sa niemieckie. Wszyscy tu wymienieni "wzbogaciciele" tubylczej kultury uchodza za szwedzkich patriotow, i bron Boze gdyby jakis "faszysta" steknal cos o ich prawdziwych korzeniach, juz nie mowiac o lojalnosci.

oto Jasio

Tzn Szwecja jest mądra czy

Tzn Szwecja jest mądra czy głupia? Bo jeden z tutejszych znawców określił ją mianem namiastki raju czy coś takiego

oto Paweł

Ot

W samo sedno

oto Robercik

Dzisiaj z szacunkiem,

Dzisiaj z szacunkiem, podziwem i sympatią patrzymy na państwo Izrael, które za miesiąc będzie obchodzić 70. rocznicę proklamacji niepodległości. Jego istnienie, siła i suwerenność to ostateczny dowód klęski niemieckich zbrodniarzy. Nazistowski plan zagłady nie powiódł się, naród żydowski ocalał i niechaj nigdy więcej nikt nie ośmieli się podnieść na naród żydowski ręki.

Andrzej Duda na Marszu Żywych, kilka dni po rzezi Palestyńczyków, w czasie antypolskiej kampanii propagandowej Izraela.

oto MSzach

Ojojoj

A jak zniszczyć Pan autor proponuje, fizycznie czy może gospodarczo, czy jak jeszcze inaczej?
Ich system finansowy daje ludziom możliwość mieć coś już teraz i tu za dopracowanie więc większości to jak widac pasuje. Z kim więc chce Pan autor niszczyć?
Pan nie znajdzie poparcia nawet we własnym kraju innego niż werbalnego....

Dlaczego zawsze ktoś jest winien naszych krzywd.... zawsze!

oto mj

''Z kim więc chce Pan autor niszczyć?''

No jak to z kim? A choćby z Hamasem i Hezbollahem! Czyż to nie proste? Przecież autor wyraźnie napisał... :D
''Kto przeciw? Nie widzę... Znaczy wszyscy za!''
Może to i pomysł trochę z gatunku hardcore, ale przecież ''nic się nie zmienia od na dupie siedzenia - mówił nieodżałowany Hadziuk do Solejuka''.

Autor proponuje ''konkret'', a internetowi narzekacze zawsze doszukują się dziury w całym i najchętniej nie robiliby NIC, zamiast np. wstąpić w szeregi Hezbollahu i wziąć się do dzieła...
Bo to taka ''żelazna reguła'' internetu.

oto gość

Te Hamas i Hezbollach ja

Te Hamas i Hezbollach ja zrozumiałem symoblicznie: chodzi mu raczej o wszelkich fundamentalistów islamskich i islamskie organizacje terrorystyczne. Polacy mialiby się opodatkować i pieniądze z tego podatku (oraz kupione za nie uzbrojenie) przekazywać Talibom, Al-Quaidom, Państwom Islamskim itp.

oto mj

No to jeszcze ciekawiej... :D

Ciekawe ile dostałby przed sądem, siedząc za pancerną szybą z funkcjonariuszami ABW po bokach, ubranych dla pewności w hełmy, organizator takowej ''zbiórki'', a ile poszczególni ''donatorzy''... :)

oto gość

Tak Hamas i Hezbollah zostały

Tak Hamas i Hezbollah zostały utworzone w interesie Izraela i USA, podobnie jak zreszta wszystkie bez wyjątku islamskie organizacje fundamentalistycznych i terrorystyczne. Ale dyskutujemy o pomyśle autora, by Polacy opodatkowali się na rzecz tych organizacji, dostarczali im pieniądze, broń a także sami wstępowali w szeregi takich organizacji i prowadzili działania zbrojne jako ich członkowie.

oto MSzach

Ja tam bym autorowi

Ja tam bym autorowi proponował spróbować 'swoj' porządek zaprowadzic najpierw tutaj we własnym kraju. Potem dopiero szukać sojuszników...

oto sceptyk

Niestety, jako sceptyk widzę w propozycji red.Rękasa zagrożenia

przede wszystkim dla Polski.
Aby odgadnąc jakie to zagrożenia, nalezy odpowiedziec na 2 pytania:
1. Jaki jest oprócz hebrajskiego, drugi najbardziej popularny w Izraelu język, którym potrafią posługiwac się zydowskie elity?
2. Skąd wywodzi się większośc przodków dzisiejszych Izraelczyków?

Prawidłowe odpowiedzi na te pytania prowadza do wniosku, że - przeciwnie do sugestii red. Rękasa - w interesie Polski jest, aby wszyscy Żydzi mieszkali w Izraelu i czuli się tu w miarę bezpiecznie.

oto sceptyk

Nie mieszkam w Izraelu :) To niezręczne sformułowanie

Powinienem napisac "tam" a nie "tu".
Bardziej mnie ciekawi, czy byłby pan skłonny przyznac mi choc troche racji w podejrzeniu, że w wyniku upadku państwa Izrael, celem Zydów stałby się przyjazd do Polski?
POlska - kraj przodków, opiewana z pewnością z kołysankach dla dzieci jako klaj mlekiem i miodem płynący, gdzie Zydzi znaleźli schronienie na 800 lat...
Gdzie mieliby pojechac, jesli nie do Pólski, w której mieszka naród safandułów słuchających się każdego, kto obiecuje gruszki na wierzbie potrząsając workiem z dolarami?

oto sceptyk

Więcej nawet podejrzewam:

Podejrzewam, że ten wszechswiatowy rwetes (a nawet zydowski gewałt) o setki miliardów dolarów, które się ponoć Zydom należą od polskiego rządu, są fragmentem przygotowań do prawdziwego desantu Żydów na Polskę.
Bo jeśli by oni dostali obietnicę, że im sie to nalezy np. częsciowo w nieruchomościach, a USA by to czynnie poparły, to co by ich miało powstrzymać od przyjazdu?
Nota bene: red. Michalkiewicz napisał dobry komentarz na ten temat tu: przeciw murzyńskim nazistom

oto Konrad Rękas

Do tej bidy, nędzy i zimna? :

Do tej bidy, nędzy i zimna? :) To już lepiej wyjechać do Kaliforni i stamtąd pobierać czynsze od Polaków.

No chyba, że wyzwolona zostanie nie tylko Palestyna, ale i Polska - bo o to przecie powinno Polakom chodzić. Wówczas ani tu nie przyjadą, ani haraczu nie będą mieli od kogo pobierać. q.e.d.

oto Kmieć

Szanowny Panie Konradzie.

Do jakiej "bidy, nędzy i zimna"?

4 stabilne pory roku. Brak naturalnych kataklizmów. Całkiem dużo bogatych złóż wszelakich pod ziemią jak Polin długa i szeroka. Lasy bogate w dobre drewno.
Po jednej stronie niemieccy przyjaciele, po drugiej przyjazna Rosja z tanią ropą i gazem. Od południa nieszkodliwe maluchy oddzielone od Polin urokliwymi górami. A od północy Bałtyk.

No i docelowo planowane 10-12 milionów niewolniczych gojów-tubylców zwanych Polakami do brudnej roboty, którzy jeśli zaczną podskakiwać, to ich US Army "zdemokratyzuje". Jakby marines" nie dawali rady, to się napuści na "polnishe untermenschen" niedobitki banderowców, specjalnie w tym celu wyhodowanych.

Żyć, nie umierać dla żyda. CYMES kraina. Gdzie znajdą lepszą?

oto adam_54

Red. Rękas..... propozycja....

Następnego dnia po wkroczeniu Armii Czerwonej do Grabowca, znaleziono na miejscowym cmentarzu rzymsko-katolickim, tuż obok parkanu, zwłoki siedemnastu nagich mężczyzn. Już na pierwszy rzut oka można było wywnioskować, że są to ciała pomordowanych żołnierzy Wojska Polskiego. Zbrodnia wywołała wśród ludności polskiej szok i oburzenie. Z całym zaangażowaniem zaczęto szukać sprawców tej okrutnej zbrodni. Sprawcami okazali się Żydzi, mieszkający W centrum Grabowca" (żołnierze WP byli u nich na kwaterach i w nocy zostali wymordowani).

za... Waldemar. W. Bednarski - "Z dziejów okupacji Ziemi Tyszowieckiej przez Armię Czerwoną oraz terroru UB-NKWD (RADZYŃSKI ROCZNIK HUMANISTYCZNY -tom5, 2007)

To może.... realizując co nieco pańskie powyższe propozycje, by żydom "kuku" zrobić..... może red. Rękas zainicjowałby postawienie ofiarom żydowskiego mordu "pomniczka" jakowegoś, lub choćby skromnej tabliczki pamiątkowej ? - Jakby nie było , pańskie terytorium :-)

oto MSzach

Ot właśnie -:))

Ot właśnie -:))

oto Konrad Rękas

Straszący "powrotem Żydów do

Straszący "powrotem Żydów do Polski" pomijają dwie istotne okoliczności:

- historyczną, że kiedy w przeszłości Żydów skądś w końcu wyganiano - istotnie jakaś ich część trafiała także do Polski. Nie prawem jakiejś dziejowej konieczności, tylko dlatego, że ich tutejsi niemądrzy goje zapraszali i przyjmowali. Wystarczyłoby więc nie powtarzać kolejny raz tego samego błędu;

- współczesną, że przecież nigdzie nie muszą wracać, bo już tu są, w formie najgorszej, bo jako właściciele. I stało się tak TAKŻE dlatego, że "Izrael" istnieje, a III RP jest jego "sojusznikiem". Pozbycie się "Izraela" osłabi zatem i pozostały nacisk syjonistyczny na Polskę.

oto Krzysztof M

że ich tutejsi niemądrzy goje

że ich tutejsi niemądrzy goje zapraszali i przyjmowali. Wystarczyłoby więc nie powtarzać kolejny raz tego samego błędu

A to goje ich zapraszają? :-)

oto Marcin Malik

Szatański naród żydowski

Izrael jest złem zamieszkanym przez twór Szatana. Tam gdzie istnieje chazarskie nasienie, tam zawsze będą wojny i kryzysy finansowe. Niestety możemy sobie tylko porozmawiać, możemy napisać prawdę ale oni i tak sobie nic z tego nie zrobią, dlatego że wszystkie banki, media i polityka należą do nich.

Zauważyłem, że na przykład w Anglii lewica i prawica jest połączona jesli chodzi o solidarność do żydów. Nawet gdy muzułmanie modlą się na ulicach aby podkreslić swoją dominację, niektórzy Anglicy mówią nie o obronie Anglii ale o ochronie żydów przez muzułmanami. Tak jest w wielu krajach i ten naród i inne sa już namiastką narodów dlatego że zostały zniszczone właśnie przez żydów.

Zniszczenie Izraela nic nam nie da, gdyż musielibyśmy pomóc Arabom, którzy tez nas nienawidzą. Jedyne co ma sens to uzbrajanie Arabów w jak najbardziej niszczącą broń aby ci atakowali cele wojskowe Izraela oraz stacje telewizyjne i ośrodki zydowskie na całym świecie. To postawiłoby żydów w równym szeregu.

oto Krzysztof M

Niestety możemy sobie tylko

Niestety możemy sobie tylko porozmawiać, możemy napisać prawdę ale oni i tak sobie nic z tego nie zrobią, dlatego że wszystkie banki, media i polityka należą do nich.

Kropla drąży skałę...

oto gość

Jedyne co ma sens to

Jedyne co ma sens to uzbrajanie Arabów w jak najbardziej niszczącą broń aby ci atakowali cele wojskowe Izraela oraz stacje telewizyjne i ośrodki zydowskie na całym świecie.

O... mamy już drugiego zwolennika, by się dobrowolnie opodatkować i pieniądze oraz kupioną za nie broń przekazywać muzułmańskim organizacjom fundamentalistycznym i terrorystycznym (wcześniej na ten genialny pomysł wpadł pan Konrad - http://prawica.net/comment/10115#comment-129760 )

... jest tu więcej zwolenników byśmy muzułmanom płacili i dostarczali im broń i materiały wybuchowe?

oto Konserwatysta

Niech pan jeszcze da broń tym wszystkim muzułmanom w Europie

Niech pan jeszcze da broń tym wszystkim muzułmanom w Europie i wychwala pod niebiosa wszystkie organizacje islamskie z ISIS włącznie! A dodatkowo jeszcze niech pan lobbuje za sprowadzeniem większej ilości Islamistów z Afryki do nas, w imię pańskiej chorej nienawiści. Szkoda słów:-(

oto gość

Najslabszym ogniwem to jest

Najslabszym ogniwem to jest Iran. Oni moga eksplodowac w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Czasmi wchodze na ich strony i zapoznaje sie z trescia puclikacji i wypowiedzi czołowych polityków irańskich. Niedawno Khameni wypowiedzial sie szczerze, ze ich najwazniejszym, ostatecznym zadaniem jest doprowadzenie Izraela do stanu unicetwienia. A wiadomo jak lont sie zapali to lawina ruszy - niekontrolowana.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.