Czy ofensywa żydowska odsunie PiS od władzy?

Spójrzmy na teatr konfliktu polsko żydowskiego i spróbujmy zrozumieć motywacje izraelskiej ofensywy przeciwko Polsce. Żydzi ostatnio ogłosili otwarty sezon polowania z nagonką na Polaków. Oczywiście zwykle jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Na pierwszy rzut oka wyłania się teza, że nawet filosemicki PiS może stać na drodze dalszych zamiarów i planów Izraela wobec Polski. Dlaczego? Dlatego, że elektorat PiS-u posiada silną narodową tożsamość, jest zbyt pro-narodowy, religijny, zbyt patriotyczny co może odbić się na interesach, gdyż dąży do przywrócenia podmiotowości Narodowi Polskiemu. W obecnie wytworzonej sytuacji koła żydowskie chcą ukarać kierownictwo pronarodowego PiS-u, który stawia jednocześnie na sojusz z USA i Izraelem. Tworząc dyplomatyczną zadymę i pokazując swoje wpływy i siłę Żydzi chcą doprowadzić do rozbicia jedności tej partii i oderwania jej od jej tradycyjnych patriotycznych wyborców (twardy elektorat PiS-u). PiS zapędził się w patriotyzm i dziś dostaje po łapach…

PiS nie chce ostro odpowiedzieć na żydowskie ataki, obawiając się ewentualnych kłopotów w stosunkach z USA (systemy Patiot, stacjonowanie żołnierzy USA w Polsce) więc w najbliższych wyborach może stracić część elektoratu. Twardemu elektoratowi PiS coraz mniej podoba się miękkość ich partii w stosunku do żydowskich żądań. Właśnie taki może być cel żydowskich ataków, oddzielić PiS od wyborców, przywrócić do władzy w Polsce partie i siły z którymi Żydzi o wiele łatwiej się dogadają w zabezpieczeniu swoich interesów. Przecież przed dojściem PiS-u do władzy przygotowano już ustawę sprzedającą polskie lasy, aby w ten sposób uzyskać środki na zapłacenie haraczu. Czy PiS zmężnieje, stanie w obronie polskich interesów, czy też padnie ofiarą własnej niemocy ?

Tymczasem atak “zagranicy” przy dość mikrej na niego odpowiedzi zachwiał sondażami politycznych partii w Polsce. PiS natychmiast wyszedł z nowymi propozycjami dla społeczeństwa, które mogłyby utrzymać odpływ niezadowolonego elektoratu. Program jest prorodzinny, również zdejmuje niektóre kłody spod nóg polskiego biznesu...

Na naszych oczach zmienia się świat, Żydzi urządzają nam kolejne medialne i dyplomatyczne pogromy, a rządzące Polską elity chorują na przewlekłą dolegliwość miękkich kolan. Wszyscy pamiętamy słanianie się Kwaśniewskiego w Charkowie, czy jeszcze dobitniej i podlej w Jedwabnem. Wydaje się, że rządzące nami elity nie wierzą w wielkość polskiego ducha, w suwerenność i podmiotowość Polski, nie czerpią dumy i siły z historii Polski, w najlepszym wypadku gardzą całym tym polskim bagażem patriotycznym i nazywają się europejczykami. Jak nie Komorowski kłaniający się w pas Putinowi, to Tusk jak zakochany smarkacz odczytujący życzenia Merkel, czy obecna nasza “dobra zmiana” nabożnie wpatrzona w poniżających Polaków przedstawicieli Izraela. Prześladuje nas jakiś pech, naszym elitom wyraźnie brakuje kręgosłupa i chyba tego fundamentalnego przecież przeświadczenia, że władza w państwie demokratycznym pochodzi od obywateli/wyborców, a nie od czynników zewnętrznych, międzynarodowych (wtedy jest to agentura).

Problem w tym, że III RP jest przedłużeniem PRL-u, a nie II RP. Wydaje się, że działa ciągle klątwa założycielskiego okrągłego stołu i dziś głodni i ambitni pretendenci gorliwie czekają, aż ukaże się łaskawa obca moc i pan rozda karty i mandaty ochoczym biesiadnikom. Nawet popularne zawołanie “Ulica i zagranica” celnie referuje zależność poszczególnych grup politycznych w Polsce od ich zagranicznych mecenasów. Zagranica aby zadbać o swoje interesy w Polsce selekcjonuje daną partię, która ma zapewnić poparcie ulicy (wyborców).

Jesteśmy świadkami brutalnych zachowań strony żydowskiej ciągle jeszcze tolerowanych przez polski rząd. Arogancja, buta i chamstwo, kiedyś wmawiano nam, że to tylko rzemieślnicy z przedsiębiorstwa holokaust z siedzibą w USA. Dziś widzimy pełną koordynację diaspory z Tel Avivem. Głupia sprawa, ale w kulturach semickich i azjatyckich często grzeczność, takt, ustępliwość oznacza słabość, oznacza zielone światło do jeszcze brutalniejszego ataku. Taki instynkt dzikiego zwierzęcia. Nasze zasady wypływające z chrześcijaństwa nie mają tu znaczenia, dla nich to tylko frajerstwo, które rozzuchwala do następnego mocniejszego uderzenia. Polskie elity rządzące nie mają zielonego pojęcia z kim grają.

Jedno jest pewne, jeśli PiS nie opamięta się, padnie ofiarą strategicznej rozgrywki strony żydowskiej. Ktoś powie nie opowiadaj bzdur, przecież to właśnie PiS jest bardzo pro-żydowski! Wazelina PAD-a, menory pod najwyższym żyrandolem, rozdawnictwo paszportowe, ułatwienia biznesowe, łożenie milionów złotych z podatków Polaków na kolejne żydowskie muzea. Dbanie o zapomniane przez Żydów, przecież ich własne cmentarze, Polacy zastanawiają się dlaczego nie wywołuje to wszystko żydowskiej wdzięczności?

Elity mówią nam, że jest ciężko i niebezpiecznie i że musimy wybrać “mniejsze zło”, ale my chcemy wybrać większe dobro, dobro Polski i dobro naszych dzieci. Nie chcemy być obrażani, poniżani, nie chcemy zbliżać się do ludzi, którzy nas nie rozumieją i którzy nami oficjalnie gardzą. Nawet Ziobro z którego ministerstwa wyszła atakowana nowelizacja ustawy o IPN, dziś mówi, że jest ona niekonstytucyjna (!) Tylko czekać jak następny minister powie, że istnienie suwerennego, Niepodległego Państwa Polskiego jest niekonstytucyjne…

Kto by pomyślał, że polski młodzieńczy prezydent będzie miał tak poważne kłopoty ze słuchem. Nie dosłyszał obraźliwych słów gościa prezydenta Izraela, twierdzącego, że to Państwo Polskie stworzyło Hitlerowi warunki do realizacji polityki zagłady Żydów. Gdyby wyborcy wiedzieli o jego chorobie, zdecydowaliby się może na innego kandydata? Jak tak dalej pójdzie Polacy również będą musieli poszukać sobie innego sojusznika, takiego z którym mamy coś wspólnego, wspólne zagrożenie, ciekawe kogo jeszcze atakują mocno Żydzi…?

Wszyscy wokół powtarzają “Uczmy się od Żydów”. Dziś już widać, że polskie nadskakiwanie, grzeczność i ustępliwość wobec Żydów doprowadziło nas do sytuacji wprost niesmacznej i wysoce kryzysowej. Więc przy następnej wizycie PAD-a w Tel Avivie powinien on wygarnąć Żydom i ich prezydentowi jakich to krzywd i niesprawiedliwości doznali Polacy od ich ziomków komunistycznych siepaczy Stalina. Jak wyławiali i odstawiali bolszewikom Polaków zaraz po “sojuszniczym” ataku na Polskę w 1939 r. pozbawiając ich dorobku życia, domów i czasem samego życia. Liczni Żydzi źle zasłużyli się Polakom i Polsce pod sowiecką okupacją.

Prezydent Duda w imieniu Polaków powinien domagać się przeprosin za akcje tych Żydów i również za prześladowania patriotów polskich po zakończeniu II wojny światowej. Przecież wszyscy znają nazwiska i twarze tych oprawców: Różańskiego, Brystigerową, Światło, Fejgina, Wolińską, Michnika i innych. Niektórzy z nich uciekli do Izraela jak Salomon Morel, gdzie oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości ten kat Polaków żył z polskiej emerytury, aż do 2007 roku! Prezydent Duda powinien również zażądać, aby Izrael wziął wreszcie odpowiedzialność za zbrodnie Żydów wobec Polaków, oraz za pomoc zbrodniczemu czerwonemu totalitaryzmowi w masowym wysiedlaniu, zabijaniu (Katyń) i prześladowaniu Polaków. Po prostu uczmy się od Żydów...

Panuje totalny chaos w kategorii kto jest Polakiem, obywatelem Polski, a kto jest Polakiem pochodzenia żydowskiego czy ormiańskiego itd. Czy Michnik, Kuroń, czy wcześniej 3,4 mln Żydów nie było obywatelami II RP? Przecież nie jesteśmy rasistami i nie będziemy wykluczać ludzi ze względu na pochodzenie etniczne, religię, czy powiedzmy orientację seksualną. Więc w II wojnie światowej Polska straciła co najmniej 6 mln swoich obywateli. Nie było państwa Izrael, tak jak nie było państwa kurdyjskiego, zagładzie uległo 6 mln Polaków (z czego 3 miliony wyznanie mojzeszowego, iluś protestantów, unitów etc.), ale jakim prawem dzisiejsze państwo Izrael, czy jeszcze lepiej grupy prawników żydowskich żądają mienia spadkowego za obywateli polskich zamordowanych przez Niemców właśnie od Polski? Ci ludzie nie są krewnymi obywateli polskich zamordowanych przez Niemców w okupowanej Polsce, jeśli mają prawa spadkowe niech zgłoszą się tak jak inni polscy obywatele do polskich sądów.

Podobno Amerykanie naciskają na Żydów, aby nie skakali do gardł Polakom, gdyż Polacy są również ważnymi sojusznikami USA. Żydzi chcą zrobić swój blitzkrieg zdobyć przewagę, zastraszyć, stanąć na polskim gardle i wtedy negocjować. Przecież oni potrzebują polskiego poparcia i pomocy, potrzebują w Radzie Bezpieczeństwa ONZ gdzie Polska teraz zasiada. Potrzebują w Unii Europejskiej aby Polska nie poparła nałożenia na Izrael sankcji za okrucieństwa przeciwko Palestyńczykom. Czy rząd Polski zapomina o swoich kartach, którymi powinien grać dla dobra Narodu?

Niepokojące jest to, że Żydzi nie karcą swoich ekstremistów, ale dają im dobre miejsce w swojej orkiestrze grającej przeciwko Polsce, a ich brutalny język używają tak słynąca z ogłady ambasador, premier jak i prezydent Izraela. Natomiast polski rząd wprost wycisza, pomija i wstydzi się polskich patriotów z prawej strony politycznego spektrum. Polski rząd nawet wycisza solidnych naukowców, historyków z imponującym dorobkiem w dyskutowanym temacie (dr Ewa Kurek). Czyja taktyka jest skuteczniejsza? Spójrzmy pod kim trzęsą się kolana...

Polska była chyba ostatnim krajem europejskim naprawdę życzliwym Żydom, teraz Żydzi szkalują Polaków i Polskę na arenie międzynarodowej. Świat się zmienia, w czasie wojny liczni Polacy pomagali i współczuli Żydom stłoczonych w gettach. Dziś największym gettem świata jest Gaza otoczona solidnym murem, do pragnących się wydostać Palestyńczyków strzelają izraelscy żołnierze. Co stało się z pięknym żydowskim powiedzeniem:


“Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat”

Czy już jest nieaktualne, czy pojawiło się jakieś nowe święte przesłanie?

Nie ma pełnej jasności czy nasi rodzice i dziadkowie byli antysemitami, ale po kolejnych żydowskich bezwstydnych atakach szkalujących często bezpodstawnie imię Polski i Polaków, my mamy duże szanse, aby nimi zostać…
Duda Izrael

- - -
2018/04/16, Kalifornia

oto Jacek Matysiak Jacek Matysiak

absolwent historii Uniwersytetu Łódzkiego, redaktor studenckiego pisma "Nowsze Drogi", internowany w Łowiczu i Kwidzynie. Od 1984 w płn. Kalifornii, rejon San Francisco (min. redaktor "Wiadomości", 1986-89).

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
3.333335
Ogólna ocena: 3.3 (głosów: 21)

Tematy: 

Dyskusja

oto Marek Bekier

Aż głupio to napisać: zgadzam

Aż głupio to napisać: zgadzam się z każdym zdaniem napisanym przez Autora. Tylko czy jest jakaś moc sprawcza, która spowoduje aby takie rzeczy przeczytał ze zrozumieniem Pan Prezydent, Pan Premier i jeszcze parę osób z ich otoczenia?!

oto BTadeusz

Stary prządek świata - już upadł.

A Pan używa tego archaicznego stylu narracji.
Może się nam - Polakom - to nie podobać, ale tak zwane "prawo międzynarodowe" jest interpretowane nie na logikę, lecz na siłę.
W mniejszej skali - ekonomiczną.
W skalo makro - militarną.
Wojna - to stan, w którym żyjemy. Nie trzeba jej ogłaszać.

Jakie ciało kolegialne, jacy demokratyczni przedstawiciele Narodów - podjęli decyzję o wojnie z Syrią - bez wypowiadania tej wojny?

Jak Prezydent najpotężniejszego państwa świata podejmuje decyzję o zaryzykowaniu Trzeciej Wojny światowej?

Jak?
Na twitterze, między godziną 12.57 a 13.37 w piątek.
Ale może się do 3.00 w sobotę rozmyśli i nie wyśle "pięknych i inteligentnych" rakiet.
Nie - to nie film.
To nasza rzeczywistość.

Jakie w tym kontekscie ma znaczenie - czego chce, lub nie chce - Jarosłąw Kaczyński?
Albo niejaki Andrzej Duda?

Ci - którzy trzymają (na cynglu) palec wskazujący Największego Cyngla wszechczasów - czego ci panowie mają chcieć. I im to we właściwym czasie - zakomunikują.

oto JJerzy

Pewnie ma pan ...

... rację, panie Tadeuszu, ale o ileż sympatyczniej zginąć z godnością.
Prawda, że oni mają nas w ... głębokim poważaniu ... Tyle, że ich postawa od włazodupstwa nie poprawia się.

oto chłop jag

Zapytam retorycznie

tołażysze:
czy zagraniczna polityka żydowska wobec atrapy Polaki byłaby taka sama - gdyby ową atrapą Polski nie rządziła żydokomuna - tołażysze?
Wniosek?
Menora na magdalenkowym stole nie stała tam dla tzw. jaj -tołażysze.

oto gość

Zydzi powinni grzecznie nas

Zydzi powinni grzecznie nas traktowac, nie czołgac nie wdeptywac w grunt honor i godnosc prezydenta Dudy bo to juz budzi odraze w miejsce niesmaku do pierwszego obywatela naszego kraju. Przeciez prezydent Duda robi co moze zeby im nieba przychylic i nie moze sie doczekac odrobiny respektu ze strony zydowskich wladz. Cos to nie fair w tych wzajemnych kontaktach.
No, a jak sprawy udlawienia niepokornego Iranu nie potocza sie wg zydowskich przewidywan to moze sie okazac potrzebuja miejsca do relokacji swoich obywateli zamieszkalych obecnie w Izraelu. Wiec powinni na wszelki wypadek zadbac z wyprzedzeniem o akceptacje i wspolczucie w nieszczesciu nie tylko sponiewieranych wladz ale i narodu zeby witali zydowskich uchodzcow z transparentami "herzlich willkommen".
Nawiazuje wlasnie do tego tematu w zwiazku z dzisiejsza publikacja na Jerusalem Post. Jak wynika z tresci to strony konfliktu szykuja sie do wojny a kogo wyniosa na tarczy to znak zapytania.
Sam tytul bije na alarm - " Starszy dowodca Iranu: Israel nie moze dluzej zagrazac Iranowi " i juz na wstepie informuja czerwonymi literami, ano, ze " Koniec wojny zza krzakow, nasila sie dazenie do konfrontacji pomiedzy Iranem a Israelem" a Bibi oznajmia: Zachód powinien traktowac Iran tak samo jak Syrie."

http://www.jpost.com/Arab-Israeli-Conflict/Senior-...

oto aga

teren eksterytorialny

Papierem lakmusowym jest Auschwitz, który dla Żydów stanowi teren eksterytorialny, gdzie robią, co uważają dla siebie za słuszne.

oto Sol

Usunięte

(usunięte - sugerowanie zasadności popełniania czynów zabronionych)

oto baba jag

Jak można

znajdowć poklask na POLSKIM forum pisząc takie brednie.Ludzie czy wam naprawdę już zryto mózgownicę i wierzycie w to co ten człowiek,agenciak żydoamerykański pisze na tym forum. Może mu zresztą za to płacą,gdyż nie pierwszy raz bredzi jak w malignie i ogłupia gojowskie bydło swoimi rewelacjami wyssanymi z palca. Przecież dobrze wiecie,że obecnie żydobolszewia doszła do władzy,a zasłony dymne są stawiane tylko po to gdyż kasa musi się zgadzać. No to towarzysz szmaciak wymyśla historię, coby bydłu zrobić kolejne pranie mózgu. A tu projekt Polin czyli Rzeczpospolita przyjaciół jest realizowany przez prezydenta Judę i jego kumpla trockistę Morawieckiego z rozmachem.Wnoszę więc o zbanowanie tego kłamcy gdyż szkoda dla NARODU z tego co ta kanalia pisze jest ogromna.Przypomnę tylko nieśmiało pana Danielsa i kolację w myckach jego kumpli z pisuaru czy też zapalanie świeczek chanukowych .No i trzeba pamiętać,że do władzy doszedł ponownie układ wrocławski,a więc i ukraińcy i środowisko platformerskie z prezydentem Judą na czele.
No ale ja rozumiem,że wielki przyjaciel Polski niejaki Bob Corker te złote myśli finansuje.
co ten oszust ma do powiedzenia na IZrope Institute czyli :

http://www.annalindhfoundation.org/members/izropa-...

P.s. info jeszcze z roku 2017
Sejm przyjął w piątek ustawę dotyczącą przekazania z budżetu państwa 100 milionów złotych dotacji na fundusz wieczysty Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, z którego finansowane będą prace konserwatorskie Cmentarza Żydowskiego w Warszawie.

Za Ustawą o dotacji przeznaczonej na uzupełnienie kapitału wieczystego Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, dochody z inwestowania którego przeznaczone są na konserwację Cmentarza Żydowskiego przy ul. Okopowej 49/51 głosowało 416 posłów, 4 było przeciw, 6 wstrzymało się od głosu.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.