Jonny Daniels, przyjaciel polskich polityków, potępia polski antysemityzm

Jonny Daniels:

– To trwa cały czas. Nawet w przypadku Jedwabnego. To ciągłe oszustwo, kiedy Polacy mówią: To nie mogliśmy być my. Do jasnej cholery. Istnieje przecież tak wiele raportów, informacji, relacji, że historia Jedwabnego nie powinna już pozostawiać jakichkolwiek pytań. Ale Polacy ciągle ją kwestionują – mówi Jonny Daniels w rozmowie z Szymonem Krawcem z tygodnika „Wprost”.

Niedługo do księgarni trafi książka „Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski” autorstwa historyków z Centrum Badań nad Zagładą Żydów, którzy opisują historie, w których to Polacy byli oprawcami, a nie wybawcami Żydów. Myślę, że dla Polaków będzie szokująca. Autorzy piszą, że na trzech Żydów, którzy po likwidacji gett szukali ratunku w miasteczkach i wsiach, dwóch zginęło. Większość z rąk polskich lub przy współudziale Polaków.

Niestety, liczba Polaków, która podczas wojny brała udział w mordowaniu Żydów była większa niż Polacy chcą o tym myśleć. Tego nie można ignorować. To jest prawda, którą trzeba powiedzieć. Nie możemy się przed nią ukrywać.

To trwa cały czas. Nawet w przypadku Jedwabnego. To ciągłe oszustwo, kiedy Polacy mówią: To nie mogliśmy być my. Do jasnej cholery. Istnieje przecież tak wiele raportów, informacji, relacji, że historia Jedwabnego nie powinna już pozostawiać jakichkolwiek pytań. Ale Polacy ciągle ją kwestionują.

W czasie wywiadu:

Jonny Daniels: ... to kolejny antysemicki troll, którego muszę zablokować na Twitterze. W ostatnim miesiącu musiałem zablokować kilka tysięcy takich kont.

daniels

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto baba jag

Tak w kwestii

Niestety, liczba Polaków, która podczas wojny brała udział w mordowaniu Żydów była większa niż Polacy chcą o tym myśleć. Tego nie można ignorować. To jest prawda, którą trzeba powiedzieć. Nie możemy się przed nią ukrywać

formalnej. Jak mam do wyboru swoją rodzinę albo inną rodzinę to zawsze wybieram swoją.Logika tego drania jest zatrważająca. I według relacji wnuka właścicielki tej stodoły to rzeczywiście zrobili to Polacy. Dlaczego jednak atak jest teraz. Bo już nie żyją ludzie którzy wiedzą jak było naprawdę. To można łgać jak bura suka.

oto chłop jag

Jonny Daniels, przyjaciel

Jonny Daniels, przyjaciel polskich polityków, potępia polski antysemityzm

Czy ten Jonny wierzy w to co mówi - z racji jego wieku - tołażysze? Chodzi o to, że młodzież izraelska z pokolenia na pokolenie - jest wychowywana w niesamowitej nienawiści do Polaków i atrapy Polski - a tę nienawiść wpaja się im nawet przy okazji ich pobytu w poniemieckich obozach typu KL na terenie owej atrapy Polski - tołazysze.
Wniosek?
Nie wszyscy Żydzi z automatu są pupilami szatana - jednak są wśród nich tacy wpływowi pupile - którym marzy się aby wszyscy Żydzi tymi pupilami zostali - tołażysze.
Na koniec - kto ma Danielsowi otworzyć oczy - jak naprawdę było - skoro tubylców trzyma się na dystans od wszystkiego istotnego w atrapie Polski - tołażysze? Kto Danielsowi wytłumaczy, że podczas II WŚ pupile szatana rządzili już światem niepodzielnie - więc to pupile szatana zgotowali gojom a potem Żydom ten los - tołażysze. Wreszcie - czy Jonny chce być pupilem szatana z własnej woli czy predysponuje do tego "zaszczytu" nieświadomie - tołażysze? Jonny musi pamiętać, że życie na Ziemi - to tylko mgnienie powieką - tołażysze - natomiast Bezebub ze swoją czeredką do Nieba wstępu nie ma.

oto Ireneusz

Ale ale

Oni zaprzeczają przecież życiu wiecznemu. Więc nie interesuje go ten fakt, że czeka go jakieś Niebo czy piekło.

oto Dubitacjusz

Żeby tylko polityków, przyjaciel ojca Rydzyka;-)

A tak poważnie mówiąc, to nie widzę powodu do zaskoczenia. Daniels jest żydowskim lobbystą, prowadzi PR na rzecz narracji Żydów i Izraela. Co w tym dziwnego?

oto sir Galahad

Żydzi chyba naprawdę w to

Żydzi chyba naprawdę w to wierzą, i nie ma możliwości przekonania ich, że było inaczej. To proste. Wierzysz, że należy ci się 300 mld $ a ten co ma ci zapłacić ma cię przekonać, że się nie należy? Nie da się. Kiedyś żyjący świadkowie ich powstrzymywali. Teraz, im mniej żyjących świadków tym większe przekonanie o naszej zbrodni. Ich powstrzyma tylko następny holokaust.

oto baba jag

Proszę pisać

żyd, albo Chazar,ale nie Żyd. Tak żeby było jasne o czym mówimy.

oto Hetman Koronny

Daniels:

Daniels:
Nie ma wątpliwości, że to ciężkie, żeby się do tego przyznać i się z tym pogodzić. A Polacy to dumny naród i takie przyznanie się do winy byłoby wbrew ich narodowej dumie.

Do czego naród polski ma się przyznać ? Do jakiej winy ? Niemcy prowadzili mord Żydów pod nazwą Endlösung der Judenfrage wraz ze swymi sojusznikami, państwami kolaborującymi z III Rzeszą Niemiecką. Polska była okupowana, nie należała do Państw Osi a naród polski podlegał milionami eksterminacji biologicznej.
Czy tego typu insynuacje nie podpadają już pod paragrafy chyba obowiązującej ustawy o IPN ?

Daniels: Myślałem już nad tym, żeby to wszystko zostawić.

Bardzo dobry pomysł. Wyjechać jak najszybciej i w trybie przyspieszonym uzupełnić sobie podstawową wiedzę historyczną i nie opowiadać bzdur.

oto Ireneusz

"Obowiązującej ustawy"

Przecież od pierwszej reakcji Pani Ambasador jedynym czym się nasze władze zajmują, to jak by tu ta ustawa obowiązywać nie musiała. Cały wysiłek idzie w naprawienie "błędu", który popełniono bez czytania przyjmując tą ustawę. Pewnie było to działanie jakiegoś ruskiego trola, który włamawszy się do systemu telefonii komórkowej wymienił SMS-y od Szefa do żołnierzy pozamieniał nakaz "głosuj NIE" na nakaz przeciwny "głosuj TAK". Roboty wykonały resztę. A obecnie siły wywiadowcze wraz z ABW szukają tego trola, aby go przykładnie ukarać.

oto baba jag

A

SNCF jeszcze nie tak dawno miał proces o to,że bilety na wycieczki w jedną stronę do Generalnej Guberni sprzedawał. Nie wiem czy Państwo wiedzą ale żydki są pazerne i w Kongresie demokratyczny senator Charles E. Schumer, notabene potomek żydów zgłosił "Holocaust Rail Justice Act", czyli projekt ustawy o zadośćuczynieniu kolei za ich rolę w Holocauście. Poparło go kilkunastu kongresmenów z obydwu amerykańskich partii. Przewiduje on, że każdy więzień niemieckiego obozu koncentracyjnego (lub jego krewny) może przed amerykańskim sądem domagać się odszkodowania od koncernu kolejowego, który podstawił pociąg z bydlęcymi wagonami, by zawieźć go do kacetu.

Rozpoczął się transfer na żydki i to na skalę przemysłową. Nieśmiało przypomnę,że podobno cyklon B produkowali między innymi Polacy w niejakiej Borucie.

oto Natalia Julia Nowak

baba jag

Nie wiem czy Państwo wiedzą ale żydki są pazerne i w Kongresie demokratyczny senator Charles E. Schumer, notabene potomek żydów zgłosił "Holocaust Rail Justice Act", czyli projekt ustawy o zadośćuczynieniu kolei za ich rolę w Holocauście. Poparło go kilkunastu kongresmenów z obydwu amerykańskich partii. Przewiduje on, że każdy więzień niemieckiego obozu koncentracyjnego (lub jego krewny) może przed amerykańskim sądem domagać się odszkodowania od koncernu kolejowego, który podstawił pociąg z bydlęcymi wagonami, by zawieźć go do kacetu.

Naprawdę jest taki projekt? Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać... Może jeszcze Żydzi zaczną się domagać odszkodowań od mieszkańców powiatu oświęcimskiego? Bo przecież Niemcy zbudowali KL Auschwitz na oświęcimskiej ziemi.

oto baba jag

Naprawdę jest

ale czy towarzysze amerykańscy pociągną: Coca Colę,General Electric,Forda,IBM no i NASA za wykorzystanie wiedzy von Brauna

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.