Droga do 2025 roku (część 1)

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (1 głos)

Dyskusja

oto Krzych Adam

Pojawiła się juz też część druga.

https://libertyblitzkrieg.com/2018/04/18/the-road-...

Zalecałbym zwrócenie uwagi na:

Russia’s lack of a military response shouldn’t be seen as a sign of weakness, but as an intentional and well thought out strategy.

Rosja zaadaptowała strategię wcześniej już przyjętą przez Chiny. Nie do końca taką samą ale też jej sytuacja jest nieco inna niż Chin. Ale kwintesencja jest ta sama. Robić swoje i nie dać się sprowokować. Na prowokacje reagować z chłodną głową, a jak trzeba to nawet "waliat' duraczka".

Precedens Japonii, która na nacisk ze strony USA zapędzający ją do kąta zareagowała napadem na Pearl Harbor jest nauką i dla Chin i dla Rosji. Sprowadziło to na nią klęskę, która zmieniła Japonię w coś zupełnie innego niż czym ona była. Nie skupiając się na rozważaniach czy to były dobre czy złe zmiany można na pewno powiedzieć że ją przenicowała. Jak widać Chińczycy i Rosjanie wolą sami kształtować swą przyszłość.

oto chłop jag

Dziwię się, że nie pisze

się o USA jako narzędziu pupili szatana jednym z bardzo wielu - tołażysze. Nie byłoby tej niby dominacji USA a w gruncie rzeczy - dominacji pupili szatana - gdyby nie wcześniejsze opanowanie Europy i Azjii przez właśnie pupili szatana - tołażysze. Dlaczego nie pisze się o planowym i konsekwentnym wyniszczaniem białej rasy - także w USA - gdzie namacalnym przykładem jest RPA czy Zimbabwe - tołażysze.
Wniosek?
Powrót do świata wielobiegunowego absolutnie nie oznacza, że pupil nad którymś biegunem starci sterowność - tołażysze.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.