Wskaźniki rozwoju Polski w latach 1946-2017

Wskaźniki rozwoju Polski w latach 1946-2017

Tomasz Banyś

oto gościnnie gościnnie

Goszczą na prawicy.net Autorzy, którzy nie piszą tutaj na stałe, ale ciekawe teksty są dostępne dla Czytelników.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
0
Jeszcze nie oceniano

Tematy: 

Dyskusja

oto Krzysztof M

wcale nie jestem biedniejszy

wcale nie jestem biedniejszy - wręcz przeciwnie - jestem (o ok. pół miliona zł) bogatszy niż wetdy, gdy studiowałem, a gość w filmiku głosi jakobym zbiedniał)

Dług kraju (czyli i pana dług) wliczył pan w tę arytmetykę? :-)

oto gość

Dług kraju (czyli i pana dług

Dług kraju (czyli i pana dług) wliczył pan w tę arytmetykę? :-)

Powyższse zdanie jest wewnętrznie sprzeczne.
Dług państwa należy odjąć od majątku należącego do państwa. Wyjdzie jakaś liczba pokazująca jak bogate jest państwo.
Od mojego majątku należy odjąć moje długi - wtedy wyjdzie liczba pokazująca jak bogaty jestem ja.

Proszę nauczyć się poprawnego formułowania zdań w języku polskim.

oto Krzysztof M

Czyli pan długu państwa

Czyli pan długu państwa spłacać nie będzie? :-)

oto Robercik

To jest mentalność rezydenta

To jest mentalność rezydenta bez związków z danym krajem. Prezentował ją m.in. Cejrowski chwaląc mocno śmierdzące kraiki Ameryki Południowej. Dziadowski kraj oznacza, że bwana tanio kupuje ziemię, tanio żyje, są tanie dziewczynki itd. na tym się kończą horyzonty bwany, bo po co bwanie rozwój cywilizacyjny takiego miejsca? On sobie technikę, np. samochód, sprowadzi, a na leczenie pojedzie za granicę. W razie wojny czy innej draki też go nie ma, więc po co ma kibicować rozwojowi potenvjału militarnego kraju w którym żyje? Ten kraj go nie obchodzi. Tyle zysku co w pysku.

oto baba jag

Udowodniono

(usunięte - określenia obraźliwe)

Panie Admin od kiedy to diagnoza medyczna to obraza? tak pytam bo nie wiem. Gościu wali złote myśli rodem z psychiatryka i nawet nie wie o tym,ze jak ma kredyt hipoteczny do spłaty na nowej nieruchomości wartej na okrągło 1 milion to trzeba spłacić przez 30 lat na okrągło 2 bańki. Piszę na okrągło bo nie znam tej kwoty ze wszystkimi ukrytymi kosztami. A więc jak taki pacan spłaci połowę wartości kredytu,w rzeczywistości spłaci cały dom i drugi zostanie mu do zapłacenia. Gdyby chciał go sprzedać to po piętnastu latach sprzeda go nie za bańkę ale za 800 tysi. Czyli ma w plecy 200 tysięcy które musi oddać bankowi.Na szczęście zmniejszy się kwota główna to może wyjdzie na ZERO. W USA kwota się nie zmniejsza,nawet jak spłacę cały kredyt po 10 sekundach.Na szczęście ten bandytyzm w Polsce jeszcze nie działa. Po trzydziestu latach i spłacie 2 baniek opchnie ten dom powiedzmy za 700 tysięcy. No to ile ten niedouk zarobił? panie Admin. Pomijam,że to i tak jest majątek wirtualny, bo jak wartości nieruchomości zjadą na pysk to gościu może mieć 500. A Pan Panie Admin twierdzisz ,ze nazwania go pacanem to obraza.No bo jak inaczej można nazwać człowieka ,który twierdzi ,że jest właścicielem czegoś na czym jest rata kredytu bankowego.i wystawiony weksel in blanco. Wiem bo sam taki weksel wystawiłem. Mój samochód będzie banku jeszcze przez rok i nie ma znaczenia ,że spłaciłem 2/3.Bank może w każdej chwili zażądać spłaty, w minutę zabrać mi samochód,sprzedać go za 1 PLN i dalej żądać ode mnie spłaty całej wartości. A ja se mogę pogwizdać,albo jak będę bardziej agresywny to pomacham palcem w bucie.Jak sobie Pan wyobrażasz dyskusję z takim czymś co nie ma zielonego pojęcia a zabiera głos i wali jakieś teksty z czytanek dla gojów.

oto gość

a dzisiaj mam dom i ziemię

a dzisiaj mam dom i ziemię warte razem 1 000 000 zł ale też 500 000 zł kredytu to wcale nie jestem biedniejszy - wręcz przeciwnie - jestem (o ok. pół miliona zł) bogatszy

No więc jak masz taką sytuację na hipotece, to dom nadal jest własnością banku, a nie Twoją. I te 500 tysi też jest banku.Już nie rysuj tych swoich złotych myśli.

Niesamowite.
* Zatem ktoś kto ma dom wart 1 mln zł w połowie spłacony nie jest ani trochę bogatszy od bezdomnego, właściwie jest biedniejszy bo bezdomny nie musi spłacać odsetek a ten ktoś tak.
Ba.... nawet mając dom wart 1 mln zł i niespłacone jeszcze tylko 1000 zł nadal nie jest botaszym od bezdomnego.

* A jak umrze mi dziadek i zostawi w spadku dom wart 1 mln, ale też 0.5 mln długów (a nawet tylko 100 zł długów), to nie powinienem spadku przyjmować - jeśli taki spadek przyjmę to wcale nie stanę się bogatszy.

Jakich to niesamowitych rzeczy człowiek na starość może się dowiedzieć.

oto chłop jag

Wskaźniki rozwoju Polski w

Wskaźniki rozwoju Polski w latach 1946-2017

Od 1989 roku mamy zwijanie atrapy Polski - ale zwija się ją w taki sposób aby większość tubylców nawet tego nie zauważyła - tołażysze.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.