"Baba z jajami " na prezydenta

Pomimo, że mamy dość liczny wysyp kandydatów na prezydenta Najjaśniejszej, to słychać narzekania w stylu „a bo nie ma kogo wybrać”, wszyscy tacy nijacy, grzeczni aż do mdłości a obecnie nasz kraj przeżywa ciężkie chwile, nawet wojnę mamy „za progiem”, potrzeba nam mocnego człowieka.

Jak jest beznadziejnie, to wiadomo, że nawet gdzie diabeł nie może, jak mówi przysłowie, to należy posłać tam babę. A w tym przypadku, mamy też dosyć duży wybór płci pięknej kandydujących na ten najwyższy urząd w naszym państwie. Ja już się zdecydowałem, w tej dramatycznej sytuacji należy zagłosować na „babę z jajami” a nie na jakąś damę lub „poważnego ugrzecznionego kandydata”. To jest jedyny ratunek dla tego naszego nieszczęsnego kraju.

Polsce grozi ten straszny Putin, co głoszą autorytatywnie nasi politycy i polskojęzyczne media a jak ostatnio donieśli nasi szpiedzy przebrani za barmanów, w Królewcu już Ruskie pompują dętki do rowerów by najechać i podbić tą naszą zieloną wyspę. Putin straszy nas bombą atomową, to co w tej sytuacji mamy zrobić?

A proszę sobie wyobrazić, gdyby prezydentem została taka „baba z jajami” i nie tylko podniosła telefon do Putina, ale osobiście zajechała na Kreml, to jestem przekonany, że ten straszny Putin „spieprzył by nie tam gdzie pieprz rośnie”, tylko dalej aż na samą Kamczatkę i w ten sposób „strachy na Lachy” mamy z głowy. Taka pani prezydent była by też zaporą nie do pokonania, przed tą nacierającą na nas z zachodu „kulturkampf”.

Wreszcie mutter Merkel zobaczyła by z przerażeniem, że ma groźną rywalkę do matkowania w tej Europie. Ogromnie dużo obowiązków i ciężkiej pracy miała by taka niewiasta tzn. ta „baba z jajami”, będąc prezydentem naszego kraju ale w życiu to tak jak w tej piosence:

Nikomu nie żal pięknych kobiet bo za nią leci piosenka ta taka to sobie radę da . . .

- - -
01.03.2015r.

oto Czesław Czesław

Czesław Buksiński, inżynier, obecnie na emeryturze, od 1981 r związany z opozycją niepodległościową.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
0
Jeszcze nie oceniano

Dyskusja

oto Zbrozło

;) Nie śmiem przypuszczać, że

;) Nie śmiem przypuszczać, że autor agituje do głosowania na pana Annę Grodzki. ;)

oto Marek Bekier

Rzadko się z Panem zgadzam

Rzadko się z Panem zgadzam ale tym razem moje skojarzenia po przeczytaniu tekstu są identyczne. Jakoś mi smutno z tego powodu...

oto Krzysztof M

robiący obecnie za chłopa bez

robiący obecnie za chłopa bez jaj.

Ja to myślę, że trzeba go wkur...ić porządnie przed kamerami i jak mu nerwy puszczą, to się okaże, jaka to z niego "dama". :-))

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.