Chcąc zmienić Polskę musimy złamać monopol medialny

Tak sobie myślę;;

Chcąc zmienić Polskę musimy odzyskać władzę nad państwem i oddać ją w ręce obywateli. Aby skutecznie szukać sposobu walki musimy najpierw określić kto jest naszym przeciwnikiem czyli musimy wiedzieć kto obecnie jest rzeczywistym posiadaczem władzy i dzięki jakim narzędziom, sposobom , mechanizmom ją posiada .

Myślę że historia walki o JOW w ostatnim referendum bardzo wiele w kwestii, kto jest naszym przeciwnikiem, wyjaśniła. W obozie przeciwników nie tylko JOW ale także faktycznych przeciwników instytucji referendum (jako narzędzia bezpośredniego sprawowania władzy przez obywateli) znalazły się wszystkie systemowe partie polityczne.

REFERENDUM miało bardzo niska frekwencję co jest naszą porażką i zarazem klęską społeczeństwa jako całości. Zastanówmy się dlaczego była tak niska frekwencja; Czy winne są wyłącznie partie ?

Oczywiście nie tylko partie są winne i nie jest też tak że Polacy są zupełnie niewinni tego co się stało. Miałem nadzieję że więcej jest w społeczeństwie ludzi samodzielnie myślących, myliłem się.

Niestety także Ruch Kukiza, przez to że przystąpił on do kampanii wyborczej w starej ordynacji wyborczej i zgodził się przez to na uznanie jeszcze jednych wyborów w partyjniackiej ordynacji za zgodnych z normami konstytucji ( i z wolą narodu odnoszącą się do sposobu wybierania posłów na Sejm) , to tym samym podpisał się pod fałszywą opinią ,,konstytucjonalistów’’ i wszystkich partyjniaków mówiącą o tym iż nie ma ono szans na to aby było to referendum wiążące. Nie ma nic dziwnego w tym że Polacy nie poszli na referendum o którym WSZYSCY mówili że będzie jedynie sondażem opinii publicznej i jednocześnie wszyscy szykowali się do ,,wyborów’’ według partyjniackiej ordynacji.

Myślę że jednak ważniejsza od powyższych faktów była postawa i działalność wszystkich mediów masowego przekazu. Żadne medium nie wyłamało się z jednolitego antydemokratycznego i antyspołecznego frontu. Dla mnie oczywistym jest że o frekwencyjnej klęsce zdecydowała bezpardonowa walka wszystkich maistreamowych mediów o bierność, apatię i ubezwłasnowolnienie obywateli.

Media wygrały tę walkę i OBRONIŁY SWOJĄ WŁADZĘ NAD SPOŁECZEŃSTWEM spychając je w otchłań apatii połączonej z niską samooceną. Przebieg ,,kampanii referendalnej’’ jest dla mnie dowodem na to że to ,,właściciele’’ mediów rządzą w Polsce.

Naszym przeciwnikiem są zatem nie tylko wszystkie partie polityczne ale jest nim przede wszystkim (klika) oligarchia dysponentów środków masowego przekazu która w sprawach instytucji referendum obywatelskiego i ordynacji JOW ma identyczne INTERESY i poglądy.

Nie jest to łatwe ani proste, ale chcąc zmienić Polskę musimy przełamać monopol medialny, musimy dotrzeć do ludzi z Wielkim Programem Politycznym jakim jest wprowadzenie JOW i instytucji referendum obywatelskiego. Musimy zaatakować i ośmieszyć dyskusje i walki polityczne na tak zwane ,,programy wyborcze’’ i w centrum uwagi społeczeństwa postawić kwestię prawdziwego ludowładztwa czyli kwestię prawdziwej demokracji. Jeśli szczerze będziemy walczyć o zwrot należnych praw obywatelom, zapisanych w 4 artykule Konstytucji, to zyskamy ich poparcie i zwyciężymy.

Obecnie szanse mamy umiarkowane ale je mamy!!!

na ile punktów oceniasz artykuł? : 

Twoja ocena: brak
4.25
Ogólna ocena: 4.3 (głosów: 2)

Tematy: 

Dyskusja

oto Staruszek_Świat

SzP. Grzegorz Osowski

##.
Z całym szacunkiem do Pańskiego powyższego tekstu: wydaje mi się iż FAKTYCZNYM, niezbędnym i NAJWAŻNIEJSZYM atrybutem zdobycia i utrzymania władzy jest DYSPONOWANIE konkretną SIŁĄ MILITARNĄ - formacjami które są gotowe z własnej woli zaryzykować swoją wolnością lub nawet życiem. Obecne społeczeństwo polskie jest już tak otumanione że jakakolwiek demokratyczna próba przejęcia władzy NA PEWNO zostanie storpedowana przez ponad 50-cioletnich okupantów którzy poczuli się na tyle silni iż zamienili gabinety dyrektorskie na właścicielskie. Pamiętajmy bowiem jakiej proweniencji prezent przysłał nam Stalin na czołgach które Polskę "wyzwalały".
O ile dawniej żołnierz Polski był najtwardszym elementem tożsamości narodowej - dziś społeczeństwo nie ma już najmniejszych wątpliwości - obecny żołnierz Polski stał się sprzedajnym bandytą który bierze udział (za haniebne przysłowiowe srebrniki) w napadach na suwerenne państwa i narody nie mające żadnych sporów z państwem i narodem Polskim. Ten fakt świadczy że kadra dowódcza Wojska Polskiego stała się bandą najemników która prawdopodobnie nie kiwnęłaby palcem w obronie społeczeństwa w chwilach jego słusznego sprzeciwu wobec wyniszczającej działalności obecnych okupantów narzuconych nam przez żydowskich banksterów zza oceanu.
Strasznie smutne jest to moje spostrzeżenie ale czyż nie jest zgodne z rzeczywistością ?.

Pozdrawiam Wszystkich.
Myślących.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.