Murray: Rosjanie nie są źródłem e-maili Clinton

Craig Murray, były brytyjski ambasador, obecnie współpracownik Juliana Assange i WikiLeaks, oświadczył, że to on odebrał "maile Clinton" od insidera z Partii Demokratycznej. Dane nie pochodzą z hackowania serwerów ale od insidera.

W wywiadzie dla Daily Mail oświadczył, że osobiście odbierał pliki w parku w Waszyngtonie od członka Komitetu Wyborczego, który był zdegustowany korupcją w Clinton Foundation i sposobami, w jaki potraktowano Bernie Sandersa. Danych osoby, która miała bezpośredni dostęp do danych nie ujawnił.

w

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Eowina

Ale cyrk! To może tylko w Ameryce się zdarzyć.

To Clintonowa miała "kreta" we własnym komitecie wyborczym! Gorzej już być nie może.
Tu jest całe wyznanie z detalami.
Facet ma odwagę. Objechał hipokryzję i fałsz dziennikarzy. Wymienił kilka tytułow prasy, które się szmacą pisząc bzdury bez dowodów, bez podania źródeł itp.

The worst thing about all this is that it is aimed at promoting further conflict with Russia. This puts everyone in danger for the sake of more profits for the arms and security industries – including of course bigger budgets for the CIA. As thankfully the four year agony of Aleppo comes swiftly to a close today, the Saudi and US armed and trained ISIS forces counter by moving to retake Palmyra. This game kills people, on a massive scale, and goes on and on.

Najgorsze z tego wszystkiego, że to służy pogłębianiu dalszego konfliktu z Rosją, stwarza nam wszystkim zagrożenie tylko po to aby mieć większy profit, wszystko to jest dla większych pieniędzy w przemyśle zbrojeniowym i w służbach bezpieczeństwa, a szczególnie więcej pieniędzy dla CIA. Dziękować, że czteroletnia agonia Aleppo dobiega końca. Wytrenowani przez Amerykę i Saudów ISIS znów zajęli Palmyrę. Gra, która zabija masy ludzi ciągle się toczy.

oto Eowina

A mnie wiadomość o tym, że to Komitet Wyborczy

Demokratów jest źródłem informacji dla WikiLeaks kojarzy się nagle ze śmiercią Seth Rich'a, 27letniego Dyrektora Komunikacji tegoż komitetu, który został w lipcu tego roku zastrzelony w parku. Chyba tym samym parku w którym Craig Murray dostał te materiały od kogoś tam.
Mimo ogromnych pieniędzy nagrody za informacje o zabójcy, nie znaleziono winnego. Dziwnym trafem, WikiLeaks też oferowały $20 tys.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.