Sprawy bieżące

Gromadzenie wsparcia na papierowe wydanie mojej książki o pielgrzymowaniu idzie dobrze. Do 20 kwietnia jeszcze trochę czasu, wsparły 24 osoby na kwotę 64% potrzebnej całości. Zachęcam bo warto. LINK projektu Przynajmniej się zapoznać.

Popełniłem tekst typu "rozważania" popielgrzymkowe: "Bóg jako oko cyklonu". Tym razem nie zamieszczam go tu, bo może jest trudny i powiedziałbym lekko mistyczny, a nie każdego interesują takie rzeczy czy takie punkty widzenia i opisu rzeczywistości. Jakby ktoś chciał to tekst jest na blogu {Link do tekstu} z hasłem "camino". To takie chłopskie niezobowiązujące myślenie.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
0
Jeszcze nie oceniano

Tematy: 

Dyskusja

oto A. Stypuła

Panie Zbyszku,

Pozwoliłem sobie podglądnąć „LINK projektu” z którego wynika, że poparło go już 25 osób. Przy 24 podał Pan, że zebrane Pan miał 64% kwoty. Czyli nie uda mi się ustalić kwoty o którą Pan zabiega. Niemniej z matematycznych rozważań wynika że brakująca kwota to coś poniżej 1500 zł. Jeśli Pan pozwoli, to ja będąc w Polsce (maj 2017) pozwolę sobie uzupełnić brakującą kwotę.

Gratuluję.

oto Zbyszek S

@A.Stypuła

Kwota projektu jest podana z prawej strony (fakt małymi cyframi) i wynosi 4250 pln. Czyli generalnie pańskie wyliczenia brakującej sumy są trafne.

Projekt jednakże kończy się 20 kwietnia tego roku i jeśli do tego czasu nie zbierze założonej kwoty, to wpłaty wrócą bez potrąceń do wpłacających i projekt nie dojdzie do skutku.

Maj to będzie więc zbyt późno. Gdyby wsparcie od Pana mogło nastąpić wcześniej to byłbym wdzięczny. Jeśli to kłopot, to proszę się nie martwić. Może akurat uzbiera się do tego 20 kwietnia :)

Pozdrawiam

oto A. Stypuła

Wysyłka

Kurcze, jakoś to skomplikowane. Nie znalazłem sposobu na wpisanie adresu wysyłki. Wolałbym książkę otrzymać na adres w Polsce, ale nie potrafię go wpisać. Nie byłem potrzebny w uzupełnianiu (a już układałem sobie pytanie do Pana), niemniej udało mi się wpłacić na czas. Na dodatek wpisuję to na lotnisku na kolanie korzystając z darmowego Wi-Fi lotniska Chopina a akurat na gate 19 do Chicago świeci słońce, którego raczej ostatnio było brak i przekładam ekran tak aby widzieć choć z 50% tego co piszę. Z góry dziękuję za pomoc i będę czekał by móc książkę wziąć do ręki. Dziękuję.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.