Europejska prawica i fascynacja Putinem

Myślę że ten niemiecki film sprzed roku będzie ciekawy.

"Dlaczego Rosja Władimira Putina wspiera populistyczne partie prawicowe? Jak silna jest ta współpraca i jak silne są wpływy Rosji w Unii Europejskiej? Odpowiedzi na te pytania szukamy na Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii i Czechach."

Fani Putina - Europejska skrajna prawica i fascynacja Kremlem | ARTE po polsku

Jacenty

czasami coś wrzucę, jak uznam, że warto.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
3.285715
Ogólna ocena: 3.3 (głosów: 7)

Tematy: 

Dyskusja

oto chłop jag

Zawsze część społeczństwa

na Zachodzie jest zafascynowana czy to CCCP czy jak teraz - Rosją - i o to chodzi - tołażysze.
Wniosek?
Obecna fascynacja nic nie kosztuje - bo przecież opiera się ona także i na tym, że w Rosji - męski odbyt - nie jest fetyszem tzw. nowoczesności - tołażysze.

oto Robercik

Towarzysze z loż masońskich,

Towarzysze z loż masońskich, etatowcy CIA i syjoniści promujący islamizację Europy najgłośniej krzyczą o "sieci powiązań" oplatających Europę. Oczywiscie rosyjskich powiązań". Już w pierwszej minucie tego materiału mamy
- określenia "skrajna prawica"
- "próby obalenie demokracji"
- "gęsta sieć powiązań"
- wykrzywione mordy "faszystów" wygrażających zaciśniętą pięścią.
Ludzie, to jest dopiero pierwsza minuta! Zachód stoczył się do "1984" i ma nawet swojego Goldsteina w osobie Putina
https://pl.wikipedia.org/wiki/Emmanuel_Goldstein

Szczerze mówiąc jestem zawiedziony. Rosja nie wykorzystała szansy zdobycia przewagi ideologicznej jaką daje jej wprowadzenie na Zachodnie ideologii multikulti, gender etc. Wszak mogłaby na tle zachodniej ideologii błyszczeć! Komentarze rosyjskich oficjeli są zawsze bardzo wyważone i nigdy nie podburzały obywateli USA i UE do "zrzucania jarzma" - co po drugiej stronie jest notoryczne (zachodni politycy uważają, że mają prawo apelować do rewolucji w Rosji).
Rosja odbija ciosy na własnym terytorium i bezczynnie przygląda się gdy amerykańskie lotnictwo bombarduje sojuszniczą Syrię. Rosja nie podejmuje najmniejszych prób przeniesienia wojny na teren wroga. Co z resztą nie jest prostą sprawą, bo rewolucje robi się mając ludzi w mediach i strukturach siłowych. Rewolucję można zrobić w "chorym człowieku Europy", w kraju którym rządzi ślepy król, a nie w reżimie trzymanym żelazną ręką.

Rewolucji nie zrobi "grupa paramilitarna" którą służby mają rozpracowaną i na talerzu. Ten film jest dla łatwowiernych głupców.

oto Eowina

Putin jest popularny też w USA.

Oliver Stone właśnie ukończył film o Putinie. Zaskoczony tym, że Putin nie ma zbyt dużej obstawy,zapytał czy Putin nie boi się zamachów. "Co ma wisieć nie utonie" powiedział Putin.

oto Robercik

Węgry zmienią ustawę o

Węgry zmienią ustawę o organizacjach pozarządowych pod naciskiem Brukseli
http://www.autonom.pl/?p=18568

I gdzie są te filmiki o fascynacji skrajnej lewicy żydowskimi oligarchami? Gdzie są opisy sieci powiązań? Te powiązania są już wymuszane administracyjnie przez "komisje". A ktoś tych komisarzy wybierał? Czy to nie zagrożenie dla demokracji?

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.