3 zdjęcia z Camino - dzień 46 Rheinböllen

1. Uliczka w Rüdesheim am Rhein
1

2. Ren i winnice położone na jego północnych zboczach.
2

3. Gdzieś w Niemczech na południe od Renu.
3

46 dnia szedłem na zachód, ale donikąd. Dzwoniłem do parafii w Simmern gdzie myślałem, że zatrzymam się na noc, ale usłyszałem „Nie”. Sporo czasu zużyłem (bo nie straciłem) na przeprawę przez Ren (zdjęcia niżej można obejrzeć). Potem na drugim brzegu w Bingen pomyliłem drogę i zrobiłem spory dystans w kierunku, z którego musiałem się wracać. W końcu ciężkie podejścia w górę, zupełna pustka, dzicz i las. Przed siedemnastą przechodziłem przez jakąś niewielką miejscowość. Zobaczyłem kościół i parafię. Powiedziałem, że mam pytanie, ale jak to problem, to niech nie wahają się powiedzieć „nie”. – Ale jakie to pytanie? – zapytała kobieta, stojąca naprzeciwko mnie. No i zostałem tam. Zupełnie niespodziewanie.

Wszystkie zdjęcia tutaj

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (głosów: 2)

Tematy: 

Dyskusja

oto Krzysztof M

Jak to jest? ... Iść przez

Jak to jest? ... Iść przez miasta, wioski, krajobrazy... obserwować piękno, przepych tego świata... i wciąż myśleć tylko o jednym...

oto Zbyszek S

@Krzysztof M

Generalnie to ja myślałem o tym, żeby dojść do Santiago. Żeby dotrzeć do celu, który był... nawet wówczas, nie do pomyślenia. Tutaj, w tych notkach, jest dość miło i pięknie, bo widoki. W rzeczywistości, między tymi widokami były duże przestrzenie dość trudnych odczuć i doświadczeń. Więc to wszystko, co mijałem, było tylko "na chwilę".

oto Krzysztof M

Powiedziałem, że mam pytanie,

Powiedziałem, że mam pytanie, ale jak to problem, to niech nie wahają się powiedzieć „nie”. – Ale jakie to pytanie? – zapytała kobieta, stojąca naprzeciwko mnie. No i zostałem tam. Zupełnie niespodziewanie.

Wątek wart rozwinięcia... Czasem z niczego powstaje film... ("Prosta historia:")...

oto Zbyszek S

@Krzysztof M

Wątek wart rozwinięcia...

Wątek jest rozwinięty. Ale to w książce. Tu forma skrótowa, dostosowana do medium i zwyczajów odbiorców. Trzy zdjęcia, krótka notka. Jak ktoś chce, to sięgnie. Film... może kiedyś powstanie. A może wcale nie. Ten materiał to bardziej na książkę właśnie, choć gdyby uwzględnić widoki to można by z tego zrobić wartościowy film. Jeden powstał, Marka Kamińskiego. Ale ja bym go zrobił inaczej.

oto Natalia Julia Nowak

Zbyszek S

winnice

Francja coraz bliżej. :)

Dobrze, że dzień 46 okazał się lepszy od 45.

Pozdrawiam i czekam na kolejny odcinek.

Piąteczka. :) :) :)

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.