Izrael żąda ukarania organizatorów Marszu

MSZ Izraela nazwało "niebezpiecznym" sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i podkreśliło, że zorganizowały go "elementy ekstremistyczne i rasistowskie". Rzecznik resortu wyraził jednocześnie nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze.

"To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie" - oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa.

- Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom - dodał rzecznik.

- Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany - podkreślił.
Marsz Niepodległości

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 1

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto sir Galahad

Doskonale rozumiem

Doskonale rozumiem rozgoryczenie i gniew Izraela. Taki marsz pokazuje, że nadzieja na budowę Izraela - bis w Polsce na wypadek przegranej na Bliskim Wschodzie może się nie ziścić. Polskie władze powinny iść za ciosem i podporządkować sobie przekaz niesiony przez muzeum Polin a póki to nie nastąpiło odciąć finansowanie.
Żaden obcy, czy to będzie Moskwa, Waszyngton czy inny Izrael nie ma prawa nas pouczać.

oto MSzach

Wcale nie 'żąda' lecz 'wyraża

Wcale nie 'żąda' lecz 'wyraża ufność' -:)

oto adam_54

Zgadza się.....

Wcale nie 'żąda' lecz 'wyraża ufność'

"żądać" to można od tego o kim wiadomo że nie chce się podporządkować - w stosunku do tego o kim wiadomo że zawsze się podporządkuje ... wyraża się "ufność" w podporządkowanie :-)

oto chłop jag

Jestem niemal pewien, że

rzeczony Marsz ustalano wcześniej z Izraelitami i to szczegółowo - tołażysze.
Wniosek?
MSZ Izraela miało już napisane przed Marszem to - co ogłoszono po Marszu - tołażysze.

oto Czesław

To żadna rewelacja

Już w 1986 r. książe Karol (angielski) napisał w liście że Wszystkiemu winni Żydzi z Polski?
"Zdaję sobie sprawę, że Żydzi i Arabowie byli pierwotnie narodami semickimi i to właśnie napływ europejskich, zagranicznych Żydów (podobno zwłaszcza tych z Polski) spowodował wielkie problemy. Wiem, że jest wiele złożonych kwestii, ale jak inaczej zwalczyć terroryzm, niż poprzez eliminację przyczyn?" - zastanawiał się przed laty książę.
Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-skandal-w-wlk-b...

oto mojzesz

IZRAEL się pogniewal...

OJ Polska sobie narobiła zadarliśmy z największymi spekulantami świata.. cóż módlmy się żeby złoty nie podzielił losu rubla ... bo nasza gospodarka tego nie wytrzyma Teraz rząd polski powinien przeprosić jak za jedwabne

oto Adsumus

Pan każe, znaczy ufa, ...

Pan prezydent Duda już ostro skomentował straszny marsz.
Najważniejsze by znów zapłonęły jak co roku chanukowe świece.

oto Obserwator

Rządajmy ROZLICZENIA organizatorów żydowskich nazi-MARSZÓW w USA

Parady i marsze uliczne MASOWO organizowane w USA prawie we wszystkich miastach Ameryki z okazji "Dnia Niepodległości USA" każdego roku w dniu 4 lipca, absolutnie NICZYM się NIE różnią lub są o wiele bardziej SKRAJNE polityczne niż ten marsz, który się odbył w Warszawie 11 listopada 2017 roku.
W USA na tych paradach lub marszach z okazji Dnia Niepodległości 4 lipca w całej Ameryce jest prezentowany SKRAJNY szowinizm niektórych grup etnicznych używających flagi amerykańskie z nawoływaniem do realizowania skrajnego imperializmu amerykańskiego przez ekstremalne ugrupowania używające "młota amerykańskiego" dla swoich egalitarnych celów hegemoni politycznej tak jak to święto 4 lipca brutalnie wykorzystują aktywiści przestępczego złodziejskiego gangu jak np. "partia demokratyczna" którzy systematycznie wygłaszają NIENAWISTNE mowy z groźbami napadnięcia na inne mniejsze kraje na Świecie pod PRETEKSTEM zaprowadzenia tam tzw. "amerykańskiej demokracji" jak to robiły awanturnicze rządy neokonów waszyngtońskich, którzy napadli na Irak, Afganistan, Egipt, Libye, Syrje, sfinansowali rozbicie i zbankrutowanie Ukrainy ... itp.
Na tych organizowanych paradach z okazji dnia 4 lipca w USA w ostatnich kilku latach są wznoszone skrajne RASISTOWSKIE hasła wymierzone w białego człowieka z groźbami jego unicestwienia oraz OCZERNIAJĄCE religie chrześcijańską z jej dekalogiem.
Faktycznie w USA ostanim 10-o leciu dorwali się do władzy skrajni sataniści i skrajne kolorowe LEWACTWO-marksiści , komuniści homoseksualiści + murzyni podpuszczani przez syjonistycznych mafiozów z OŚMIORNICY żydowskiej trzymającej egoistycznie władzę w USA w swoim żelaznym uścisku, tworząc swoją wyalienowaną KASTĘ rządzącą.
Internauto wrzuć na wyszukiwarce "YouTube" hasło:
4 july parade
to zobaczysz te rasistowskie i skrajnie LEWACKIE parady i marsze z ich rasistowskimi krzykliwymi hasłami domagającymi się na siłę 100% władzy dla tego skrajnego lewactwa, gdyż im jest już za MAŁO, że posiadają w 70% władzy w USA, czyli dla zdemoralizowanej recedywy skrajnie lewackiego gangu tzw. "partia demokratyczna" która za łapówki od właścicieli mega-korporacji zbankrutowali i zdemoralizowali moralnie instytucję państwa USA.
Niech to MSZ Izraela w końcu lepiej zajmie OGRANICZANIEM swojego SKRAJNEGO awanturnictwa w USA, inspirując żydów zamieszkałych w USA do organizowania niebezpiecznych żydowskich marszów przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie ZONISTÓW.
Czas najwyższy aby izraelski MSZ zatrzymał te pochody i marsze szowinistów ZONISTYCZNYCH w miastach w USA, którzy na ostatnim swoim pochodzie 4 czerwca 2017r wznosili i nieśli ZABIJACKIE ludobójcze hasła typu że: "Palestyny NIE będzie" ... i temu podobne:

Na tych swoich ZINISTYCZNYCH paradach żydzi też wznosili hasła że "Unia Europejska" zostanie ZNISZCZONA" izraelską atomówka za tzw. "antysemityzm" .... a faktycznie to ci tzw. "antysemici" to są te krnąbrne narody, których żydzi co najmniej nie lubią lub nawet nie nawidzą, za to że nie dają się w 100% brutalnie wykorzystywać politycznie żydowskiej międzynarodowej mafii w jej próbie hegemonii nad Światem lub chciwym banksterom pochodzenia żydowskiego.
Atak i bezczelne wtrącanie się izraelskiego MSZ w wewnętrzne sprawy państwa Polskiego jest spowodowane kompletną ULEGŁOŚCIĄ, a nawet służalstwem od wielu lat najwyższych urzędników "warszawki", którzy jeżdzą do Izraela tak jak np. A.Duda w styczniu 2017 roku, który opowiadał brednie o jakiejś NIBY "wspólnej" 1000 letniej historii Polski i Izraela co było i jest KŁAMSTWEM.

oto Natalia Julia Nowak

No właśnie!

A Robert Biedroń świętuje chanukę... [foto]

oto Natalia Julia Nowak

adam_54

Ale to jest właśnie zdjęcie z chanuki!

http://natemat.pl/42883,domagaja-sie-zdjecia-krzyz...

W Sejmie zapalono świece chanukowe. W uroczystości wzięli udział wicemarszałkowie Sejmu, w tym Wanda Nowicka z Ruchu Palikota i Jerzy Wenderlich z SLD. Obiektywy aparatów uchwyciły też ubranego w jarmułkę Roberta Biedronia. Co na religijnej uroczystości robili politycy domagający się świeckiego państwa?

oto gość

Za Chłopa Jaga odpowiem

Po pierwsze jak ktoś się domaga rozdziału państwa od Kościoła, to nie znaczy, że chce jednocześnie rozdziału państwa od Synagogi.

Po drugie tołażyszka nie rozumie terminu państwo świeckie. Państwo świeckie, jak sama nazwa wskazuje, to państwo, w którym pali się świeczki. Chanukowe.

oto Kmieć

Wyborny komentarz.

Dodatkowo uwidaczniający jak precyzyjny jest język polski, pozwalający demaskować nowomowę.
Wystarczy uważnie "wsłuchać" się w słowa i wszelkie koczownicze szachrajstwa znaczeniami stają się widoczne jak na dłoni.

P.S. Tak przy okazji. Kraje "cywilizacji łacińskiej" mają alfabet (aż piach zgrzyta w zębach jak się na to plugawe słowo patrzy, czy wymawia).
Polacy mają abecadło...

oto Krzych Adam

Ja trochę off topic, za co przepraszam.

Ale sprostowania pańskiej omyłki co do zboczeńca szukającego poparcia wśród narzucających nam obce tradycje dokonała już p. Natalia Julia. Ja chciałbym natomiast zwrócić uwagę na pewien fragment artykułu w Wikipedii zalinkowanego przez pana. Nie po to by krytykować używanie tego źródła, bo jest to dobra podpórka popularyzowania wiedzy, a nawet czasem argumentacji, gdy posługuje się tym źródłem ktoś znający temat wystarczająco dobrze by wykryć wszelkie tendencyjności i zafałszowania. Wiki mówi:

Tanach (Biblia hebrajska) nie opisuje zwycięstwa Żydów nad Seleucydami. Zapis tej historii znany jest tylko z deuterokanonicznych Ksiąg Machabejskich. Opisują także ustanowienie święta

W przełożeniu z mówienia na okrągło na normalny ludzki język oznacza to, że mimo ustanowienia tego święta przez Judę Machabeusza po zwycięstwie nad Seleucydami Żydzi sami na kilkanaście wieków pozbawili się wiedzy o tamtych wydarzeniach z pierwszej połowy II wieku przed Chrystusem (poza wąskimi kręgami autorytetów religijnych). Wiedzę o tym przechowali natomiast chrześcijanie. Upowszechnienie świętowania Chanuki przez Żydów to kwestia zaledwie kilku ostatnich pokoleń.

oto Marcin Malik

Niech Izrael wyłtumaczy ten cytat:

„Jest w interesie Żydów oraz w interesie humanizmu aby biali doznali ludobójstwa. Dopóki białe dzieci nie zostaną spalone żywcem, białe kobiety zgwałcone, okaleczone, zamordowane, a wszyscy biali mężczyźni którzy nie zostali zabici nie będą bezsilnie patrzeć jak ich ludzie są terroryzowani; tylko wtedy ludzkość będzie na równej stopie, gotowa omówić biały przywilej i pozorną słabość mniejszości.”

Rabin Ishmael Levitts

oto Skanderbeg

Za taką wypowiedź,

ambasador Izraela powinien już być wezwany na dywanik do polskiego MSZ. Ale najpierw trzeba mieć ministerstwo reprezentujące polskie interesy.
A można Ich skontrować. Koncepcja "narodu wybranego" jest koncepcją rasistowską. Czym to się różni od "rasy panów"?

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.