Żydzi wolą Niemców niż Polaków, bo "się rozliczyli"

Gilad Szaron, syn byłego premiera Izraela Ariela Szarona pisze na łamach izraelskiego dziennika „Jerusalem Post”:


Gdy mnie pytają: „a więc woli pan Niemców od Polaków?”, odpowiadam bez ogródek: „tak”. Polacy cierpią bowiem na nieuleczalną chorobę - antysemityzm - .

Nasz rachunek z Niemcami nigdy nie będzie zamknięty, ale wolę Niemcy, kraj, który rozliczył się zw swojej przeszłości, od Polski. Przez ponad 70 lat Polacy oszukiwali świat i samych siebie, a teraz to złudzenie stało się prawem, a za złamanie tego prawa grozi do trzech lat więzienia

4 lipca 1946 roku, ponad rok po zakończeniu II wojny światowej, w Polsce nie było już Niemców. Mimo tego 42 żydów zostało zamordowanych w Kielcach. Polacy nie maja się za kim schować, na kogo zrzucić winę za masakrę. Sami to zrobili.

Decyzja o budowie obozów śmierci w Polsce nie była przypadkowa. Niemcy nie chcieli wykonać brudnej roboty we własnym kraju, a „antysemickie nastroje” w sąsiedniej Polsce bardzo dobrze spełniały ich potrzeby. Ponad 90 procent społeczności żydowskiej w Polsce została eksterminowana. Ta liczba wiele mówi. Polska to największe żydowskie cmentarzysko na świecie

Jak to możliwe, że Zbyszek i Masza, którzy uważali się zapewne za cywilizowanych ludzi, byli do tego zdolni? Odpowiedź jest prosta: antysemityzm. Do dziś jest tak głęboko zakorzeniony w Polsce, że nawet gdy Polacy nie znają żadnego żyda osobiście, nigdy nawet żadnego żyda nie widzieli, to i tak go nienawidzą. W końcu, niewielu żydów pozostało w dzisiejszej Polsce

Podczas pobytu w Polsce dzieci izraelskie zauważyły, że sprzedaje się małe figurki żydów z pieniązkiem. Są to  „karykatury rodem z nazistowskiego Stürmera i dowodzą jak wielki jest antysemityzm Polaków”.

Jeden z uczniów zapytał polska nauczycielkę: co to jest? A ona odparła: wy żydzi lubicie pieniądze. Nie chciała nikogo urazić. Była przecież w Izraelu, była miłą kobietą i raczej liberalną. Przypadek nauczycielki nie jest odosobniony. Polacy cierpią na złośliwą i być może nieuleczalną chorobę. Nazywa się antysemityzm.

Więc stańcie przed lustrem i powiedzcie sobie: jesteśmy chorzy, ale chcemy być zdrowi. Gdy już przyznacie to przed samym sobą, wyjdźcie na zewnątrz i powiedzcie to światu. Głośno i wyraźnie. Wszyscy wam przyklasną i powiedzą wam, że was kochają, i wtedy możecie rozpocząć program intensywnej terapii. To jedyny sposób na wyleczenie uzależnienia.

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: -1

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto mj

Hmm...

''Podczas pobytu w Polsce dzieci izraelskie zauważyły, że sprzedaje się małe figurki żydów z pieniązkiem. Są to „karykatury rodem z nazistowskiego Stürmera i dowodzą jak wielki jest antysemityzm Polaków”.''

No cóż, ja zauważyłem, że takich figurek się nie sprzedaje, a rozdaje. A przynajmniej rozdawało lat jeszcze bodajże temu cztery... Każdemu klientowi na koniec wizyty, mówiąc że to ''na szczęście i na pieniądze''
Gdzie? Ano np. w żydowskiej restauracji ''Anatewka'' w centrum Łodzi, właścicielem której jest niejaki pan Zyngier, tak było wtedy, a teraz niby na stronie restauracji pisze Zyner. Mam te figurki do dziś. :)
Czyżby pan Zyngier - Zyner nie wiedział że takie fanty ''są to karykatury rodem z nazistowskiego Stürmera i dowodzą jak wielki jest antysemityzm Polaków”..? :D

oto JerzyK

Mówiąc po zydowsku: pan Ariel dobry kupiec!

Wie z której strony kromka posmarowana szmalcem...
Taki własnie jest problem z Żydami: nieistotna jest dla nich prawda, tylko ich interes finansowy. Dla forsy gotowi są zrobić prawie wszystko! W każdym razie mogą łgać bez opamiętania i bez żadnego wstydu!
Robienie jakichkolwiek interesów z Zydami jest bardzo ryzykowane: są gotowi "goja" w każdym momencie oszukać, wydymać bez litości i bez zahamowań, bo taki po prostu maja światopogląd wypływający wprost z tradycji talmudycznych!
Zydzi to najbardziej szowinistyczna społeczność na świecie. Gorsi sa pod tym względem od Niemców, bo Niemcy chociaz sie wstydza tego, co robili w czasie wojny!

oto Sławek

akurat

Czy pani miała do czynienia na poważnie z Niemcami?

oto adam_54

Apel do żydów.....

Szanowne żydki - wybrańce boskie

Więc stańcie przed lustrem i powiedzcie sobie: jesteśmy chorzy, ale chcemy być zdrowi. Gdy już przyznacie to przed samym sobą, wyjdźcie na zewnątrz i powiedzcie to światu. Głośno i wyraźnie. Wszyscy wam przyklasną i powiedzą wam, że was kochają, i wtedy możecie rozpocząć program intensywnej terapii. To jedyny sposób na wyleczenie uzależnienia.

Jako że....
-w 1939 na mocy paktu Ribbentrop -Mołotow urządziliście wielką brichę na wschód
- w 1947 po powrocie ze wschodu dogadaliście się ze Spychalskim i urządziliście kolejną wielką brichę przez Czechosłowację - a nie chcących postraszyliście numerem kieleckim
-w 1968 po nie udanym wprowadzeniu NKWD-dzisty Romka "do biura" urządziliście kolejną - już mniejszą brichę

Kochane żydki ... jak się wyleczycie ze swojej "wybranności" , nie będziecie musieli kolejnej brichy robić - ludzie zaczną was lubić - bo kolejna bricha jaką wam przyjdzie zrobić, to może być wyłącznie na historyczny już Madagaskar.

oto chłop jag

Żydzi wolą Niemców niż

Żydzi wolą Niemców niż Polaków, bo "się rozliczyli"

To pupil szatana mordował ubogich Żydów w ramach swoistej eugeniki społecznej i przy pomocy Niemców i przy pomocy samych Żydów - tołażysze. Już wtedy wiedziano, że powstanie Izrael w Palestynie - więc nie chciano w nim żydowskiej biedoty - tołażysze.
Wniosek?
Niektórzy Żydzi o tym wiedzą, więc za co mają nie lubić Niemców - tołażysze?
Słowem - Żydzi wolą Niemców oraz nienawidzą Polaków - bo jest to wynik prania ich mózgownic przez rabinów - tołażysze.

oto Marek Bekier

Czasami traktuję pańskich

Czasami traktuję pańskich "pupili szatana" jako łatwy wybieg do tłumaczenia wszystkiego. Tym razem dokonał Pan krótkiego ale precyzyjnego wyjaśnienia całości problemu. Gratuluję i podziwiam zarazem!

oto chłop jag

Dzięki.

Świat pupilo-szatański nie jest skomplikowany.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.