Prenumeratorzy naszej witryny

Dziękujemy wszystkim wymienionym (i nieznanym także) za wpieranie istnienia witryny. Jeśli chcesz również zaprenumerować, zapraszamy tutaj.

Prenumerator o sobie
Dinozaur
julev
Andyiudex

sędzia w stanie spoczynku

Teresa Bochwic
wzl
mapa
Adam Cyra

historyk, urodził się w 1949r. w Krakowie, studia historyczne ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest autorem kilku książek i około dwustu artykułów, poświęconych historii KL Auschwitz.

Piotr Noniewicz
AnnaP
ulcik140

Z zawodu jestem ekonomistka, ale moje hobby to polityka i brydz. Polityka interesuje sie od czasu posolidarnosciowej transformacji , do chwili obecnej.

Krzysztof Bukiel
Waldemar Pernach

ekonomista, polityk, działacz opozycji demokratycznej w okresie PRL - Kluby Myśli Robotniczej, Grupa Polityczna Baza i Unia Demokratów Baza.

Krzysztof M
Marek Bekier
An z Kan
Mar.Jan

Z wykształcenia inż. mechanik. Z powodu upadku przemysłu w latach dogorywania komuny przekwalifikowałem się na programistę. Zwolennik liberalizmu gospodarczego, w latach 90-tych popierający JKM, aktualnie poszukujący właściwszej formuły. W dziedzinie społecznej - konserwatysta.

Stanisław Tymiński

ur. 1948, polityk polski, kanadyjski i peruwiański, działacz gospodarczy. Kandydat na prezydenta RP w wyborach 1990 i 2005. Założyciel i przywódca partii X.
www.rzeczpospolita.com
Autor Prawicy.net miesiąca lutego 2013

BTadeusz
MSzach
kaktusnadłoni
kociewiak
alvis

Wiesław Kwaśniewski - "alvis" także "wtk", jest w grupie autorów "prawicy.net"
emerytowany inżynier, projektant w zespołach opracowujących kompleksowe obiekty ochrony wód (oczyszczalnie ścieków) w Polsce oraz w Libii. Od lat 80-tych zamieszkały w Kanadzie, pracując tam jako kontraktor. Od kilku lat mieszkający także w Warszawie. Po zakończeniu działalności zawodowej podjął działalność jako niezależny publicysta. Autor ponad 100 publikacji historycznych, politycznych oraz komentujących bieżące wydarzenia na świecie, zwłaszcza w kraju oraz w Kanadzie. Autor szeregu reportaży rocznic ważnych, polskich historycznych, wydarzeń, z terenu Włoch, Kanady, Wileńszczyzny oraz Polski. Kontakt publicystyczny z prasą i stronami internetowymi polonijnymi w Kanadzie (aglomeracja torontońska) i Australii (Sydney, Melbourne) oraz w kraju.
Na przełomie lat 2007 / 2008 uktywnie uczestniczył w akcji protestacyjnej przeciw ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Angażując siȩ w krajową, środowiska krakowskiego, akcjȩ "EWO" - "Europa Wolnych Ojczyzn". Z upoważnienia tej organizacji i pod jej hasłem, organizował w marcu 2008 r. akcjȩ informacyjną wśród społeczności polonijnej (Toronto, Mississauga), poprzez publikacje w prasie polonijnej i wystąpienia informacyjne w polonijnych rozgłośniach: "Polskiego Radia Toronto" oraz w "Radiu Polonia".
W roku 2010 aktywnie uczestniczył w obchodach "Roku Chopinowskiego" ustanowionego uchwałą Sejmu i Senatu, współorganizując publicystyczną akcjȩ informacyjną wśród społeczności polonijnej w aglomeracji torontońskiej oraz przekazując informacje o Roku Chopinowskim i uroczystym, torontońskim koncercie p.t. "Romancing Chopin", do redakcji lokalnych społeczności, jak: rumuńskiej, bułgarskiej, rosyjskiej oraz niemieckiej.
Ostatnio, 12 września, brał udział w warszawskim marszu przeciw islamskiej inwazji.
Przeciwnik fanatyzmu i chamstwa politycznego.

Zdzisław Gromada

Absolwent AGH, dr inż, członek mensy. Od 10 lat zafascynowany demokracją pół bezpośrednią praktykowaną z powodzeniem w Szwajcarii.

Marek Leonkiewicz

Z zawodu inżynier elektryk. Z zamiłowania poszukiwacz prawdy. Najistotniejsze dla mnie wartości: Bóg, wiara, rodzina, Ojczyzna.

Janusz Sanocki

Poseł na Sejm RP.
Dziennikarz, polityk, były burmistrz Nysy, jeden z liderów Obywatelskiego Ruchu JOW, inicjator Kongresu Protestu.
Autor Miesiąca Prawicy.net w lipcu 2013

Equatore

jeszcze nie ma informacji o Autorze :-(

Jerzy Gieysztor

Świętej Pamięci, ur.1936, zm. 10 lipca 2016 r. mgr. inż. miernictwa elektronowego."Ze wszystkiego się śmieje, ale jest uparty i nie ujawnia swoich poglądów" - użalał się przedstawiciel czerwonych, kiedy w roku 1977 przeciwstawiłem się władzy Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie pracowałem przez kilka dziesięcioleci. Uczestnik Ruchu Obywatelskiego na rzecz JOW od 1998.

Stanisław Srokowski

pisarz, poeta, prozaik, dramaturg, krytyk literacki, publicysta.
www.srokowski.art.pl

TBM

nie ma jeszcze informacji :-(

Leszek
Tomasz Adam Witczak
Mat-Metyka
Szymon Tadeusz
A. Stypuła

Mini Przedsiębiorca - aspirujący emeryt. Mieszka w USA.
www.stypula.us www.stypula.net

Romuald Kałwa

Dziennikarz Superklaster.pl

alde

Wojciech M., absolwent Politechniki Poznańskiej, mechanik później księgowy; uczestnik Ruchu na rzecz JOW prof. Jerzego Przystawy

Alej

inżynier elektryk (dr n/t), oficer PMH,
pochodzi ze spolonizowanych (już w XVII w.) Tatarów (co sobie ceni, jedno i drugie: i to że z Tatarów i to że spolonizowanych już w XVII w., bywa),
mieszka w Gdańsku

Krzych Adam
Grzegorz Osowski