Nowoczesna

„Śnić sen, najpiękniejszy ze snów…”

I tak wyrosło całe pokolenie, które wprawdzie (tak jak poprzednie) wyrosło z Korwina, ale nie wyrosło z korwinizmu. Doceniły to już oba rogi politycznego salonu III RP, a jego lokatorzy próbują od kilku lat zrobić to, co im wychodzi najlepiej - czyli ukraść, w tym przypadku głosy i działaczy.

Petru wzywa światowych przywódców do solidarności z Polską

Presja środowisk opozycji demokratycznych jest naprawdę wielka. Ostatnia sytuacja polityczno- prawna (rewolucja w sądach) wzbudza wielkie kontrowersje nawet wśród środowisk dotąd nie protestujących.

Ryszard Petru (Nowoczesna) podczas dzisiejszej konferencji poinformował, że napisał list do przyjaciół na całym świecie z prośbą o solidarność w sprawie Sądu Najwyższego.

Po ostatnim przegłosowaniu ustaw (o KRS i sądach powszechnych) przewodniczący .Nowoczesnej uznał, że PiS jest gotów na wszystko.

Biedny Rysio

Osobiście wolałbym oddać głos na Forresta Gumpa niż na Ryszarda Petru, bo choć łączy ich poziom intelektualny, to Gump posiadał spory urok osobisty, którego tak brakuje naszemu ekonomiście. Jednak co by o nim nie mówić, cała ta histeria wokół tego kogo puka a kogo nie, jest nie dość, że równie absorbująca jak życie seksualne żuczka gnojowego, to coraz bardziej żenująca. Super Express publikuje zdjęcia SMS-owej rozmowy Petru z posłanka Schmidt, a społeczeństwo się w tym zaczytuje.

Niemoc i śmieszność opozycji totalnej

Ostatnie wydarzenia w Sejmie, czyli kryzys opozycji antypisowskiej z grudnia bieżącego roku ukazują totalną jej niemoc, niemoc totalnej opozycji. Okiem politykiera można już zauważyć, że ta opozycja tj. .Nowoczesna, PO, PSL i KOD nie ma już argumentów (pytanie czy je w ogóle miała), pomysłów ani nadziei jak osłabić rządy Prawa i Sprawiedliwości.

Pages

Subscribe to RSS - Nowoczesna