Putin

Putin do Macrona: Pomożemy


Putin: "Emmanuele powiedział, że Europa zależy od USA w sferze bezpieczeństwa. Nie ma się co martwić. Pomożemy. Zapewnimy bezpieczeństwo."
.
Путин: Эммунуэль сказал, что Европа зависит от США в сфере безопасности. Но на этот счет не надо переживать. Мы поможем. Обеспечим безопасность!

Władymir Putin zaprzysiężony na czwartą kadencję

Władimir Putin został w poniedziałek zaprzysiężony na prezydenta Federacji Rosyjskiej. Po uroczystości w Wielkim Pałacu Kremlowskim, dawnej rezydencji carów, oficjalnie rozpoczął swą czwartą kadencję na stanowisku szefa państwa, która potrwa do 2024 roku. Uroczystość odbyła się w Sali Andriejewskiej Kremla - sali tronowej carów Rosji.

Putin postraszył nowymi strategicznymi zabawkami

Prezydent Rosji wygłosił w Zgromadzeniu Federalnym coroczne przemówienie do parlamentarzystów. Mówił także o nowych rodzajach uzbrojenia strategicznego - o istnieniu między innymi bezzałogowych, miniaturowych okrętów podwodnych, zasilanych reaktorami nuklearnymi, uzbrojonych w głowice atomowe. - Mamy morskie drony, które mogą poruszać się na, powiem tak, bardzo dużej głębokości - mówił o nowej broni Putin.

Putin: Kim wygrał rozgrywkę z Ameryką

Prezydent Putin w czasie spotkania z dziennikarzami w czwartek wysoko ocenił przywódcę Korei Północnej

"Myślę, że szanowny Km Dzong Un, w oczywisty sposób tę partię wygrał. On wykonał swoje strategiczne zadanie: Ma broń jądrową, ma rakietę globalnego zasięgu - do 13 tys. kilometrów, która może dotrzeć do każdego punktu kuli ziemskiej. W każdym razie do każdego punktu terytorium jego potencjalnego przeciwnika. Teraz zainteresowany jest w tym, żeby sytuację uspokoić, wyciszyć. To już absolutnie przenikliwy i dojrzały polityk".

Pages

Subscribe to RSS - Putin