Trump

Źle się dzieje w państwie Trump(-skim)

PiS miał poprawką do ustawy o IPN bronić Polski przed oszczerstwami, tymczasem odświeżył i podgrzał tradycyjną nienawiść do Polski szeregu środowisk żydowskich (zwłaszcza amerykańskich, których poprzednicy nie zrobili nic dla ratowania europejskich pobratymców, o których pieniądze tak dzisiaj zacięcie walczą.

Trump walczy z usługami seksualnymi w internecie

Donald Trump podpisał ustawę FOSTA/SESTA (Stop Enabling Sex Traffickers Act and Fight Online Sex Trafficking Act), zamykającą witryny internetowe, które oferowały usługi seksualne. Czyni on przestępstwem federalnym "posiadanie, zarządzanie stroną ineternetową z intencją promocji lub umożliwiania prostytucji". Kary przewidują do 25 lat więzienia.

Witryny internetowe (Craigslist, Reddit,Erotic Review) już wcześniej zaczęły zamykać usługi, umożliwiające oferty seksualne.

Kongres nie znalazł dowodów na współpracę Trumpa z Rosją

Komisja ds. wywiadu Kongresu USA ukończyła po 14 miesiącach 150-stronicowy raport, w którym stwierdziła, że nie ma dowodów na współpracę Trumpa i jego sztabu wyborczego z Rosją.

W USA prowadzonych jest jeszcze wiele innych śledztw w tej sprawie.


Kissinger: "to wojna między Żydami i nie-Żydami"

Kissinger powiedział autorowi 'Fire and Fury' - książki o Białym Domu, Michaelowi Wolffowi o konfliktach wokół Trumpa:


"To wojna między Żydami i nie-Żydami".

Wybierając między Bannonem i Kushnerem - Trum wybieał między żydowskim umiarkowanym odejściem, a twardym stanowiskiem nie-żydowskim Bannona. Kushner jest obecnie "wielkim protektorem Izraela" wg autora książki.

Putin dziękuje Trumpowi za pomoc w walce z terroryzmem

Prezydent Putin przeprowadził rozmowę telefoniczną z prezydentem Trumpem. Podziekował w czasie niej za pomoc CIA, dzięki której było możliwe zlikwidowanie przez rosyjskie służby grupy terrorystów islamskich, szykujących zamach samobójczy w Petersburgu.

Putin prosił także przekazać podziękowanie kierownictwu CIA i jej współpracownikom.

Trump: mamy wywołać III WŚ za kogoś, kto nawet nie płaci?

Donald Trump, przemawiając na wiecu na Florydzie, stwierdził

"Powiedziałem: musicie płacić... i prasa mnie zaatakowała. Powiedzieli: "Donald Trump jest niegrzeczny wobec naszych sojuszników".

Na, ale to ni są niegrzeczni, kiedy nie płacą. A więc mamy naród, który nie płaci, ten naród poswawoli sobie z kimś, na przykład Rosją. sprawy stają się agresywne, my zaczynamy III Wojnę Światową za kogoś, kto nawet nie płaci".

Pages

Subscribe to RSS - Trump